Idomybes

Visa, kas pasirodo jūsų gyvenime, jūs pritraukiate patys

Jūsų gyvenimas dabar – jūsų praeities minčių atspindys: pozityvių, negatyvių ir tų, kurioms nesuteikiate ypatingos reikšmės…

Energetinės žmogaus vibracijos sąveikauja su Visatos energija, lemdamos jo gyvenimišką patirtį. Žmogaus mintys, jausmai ir emocijos gali turėti įtakos jo realybei, pritraukdamos įvykius, atitinkančius jo vidinę būseną…

Viską, kas ateina į jūsų gyvenimą, jūs prisitraukiate patys. Pritraukiate vaizdiniais, kuriuos nuolat laikote galvoje. Jūsų gyvenimas yra tai, apie ką jūs galvojate. Visa, kas vyksta jūsų sąmonėje, jūs pritraukiate sau.

Mintys lyg magnetai ir jos turi tam tikrą dažnį. Kai jūs galvojate, jūsų mintys skrieja į visatą ir lyg magnetai pritraukia viską, kas yra tame pačiame dažnyje. Ir pasiųstos į pasaulį grįžta pas savo šaltinį, o tas šaltinis – jūs.

Jūsų gyvenimas dabar – jūsų praeities minčių atspindys. Visas gyvenimas – ne tik kas didinga ir gražu, bet ir tai, kam jūs neteikiate ypatingos reikšmės.

Kadangi jūs pritraukiate tai, apie ką daugiausia galvojate, labai lengva nustatyti, kokios mintys kiekvienu aspektu pirmavo jūsų galvoje – juk būtent jų įkūnijimą jūs galiausiai gavote.

Jei norite kažką pakeisti gyvenime, paprasčiausiai perjunkite kanalą: nustatykite kitą dažnį, pakeitę mintis. Problema štai kur: dauguma žmonių galvoja apie tai, ko nenori, o paskui stebisi, kodėl tai iškyla jų gyvenime vėl ir vėl.

Traukos dėsnis – tai gamtos dėsnis. Jis nešališkas ir neskiria gėrio nuo blogio, jis tiesiog priima jūsų mintis ir grąžina jums jas kaip pergyvenimus ir gyvenimiškus įvykius. Traukos dėsnis duoda jums būtent tai, apie ką jūs galvojate.

Tai, apie ką galvojate dabar, kuria jūsų būsimą gyvenimą. Jūs patys kuriate savo gyvenimą savo mintimis. Kadangi jūs galvojate visada, tai visada dalyvaujate kūrimo procese. Tai, apie ką galvojate daugiausia, ties kuo jūs labiausiai susitelkiate, pasirodys ir taps jūsų gyvenimo realybe.

Jei jūs kažkuo skundžiatės, traukos dėsnis klusniai atitemps į jūsų gyvenimą dar daugiau situacijų, kuriomis galima pasiskųsti. Kai jūs išklausote kieno nors skundus, susitelkiate ties jais, simpatizuojate ir sutinkate su jais, jūs taip pat prisitraukiate panašias situacijas.

Visa jūsų galia, kurianti jūsų gyvenimą, prieinama jums tiesiog dabar, nes dabar jūs galvojate. Jei anksčiau turėjote kokių nors minčių, galinčių jums atnešti nemalonumus, tai galite jas pakeisti tiesiog dabar. Jūs galite ištrinti ankstesnes mintis, pakeisdami jas geromis ir pozityviomis.

Jums reikia išmokti suvokti savo mintis ir kruopščiai jas atrinkti. Be to, reikia išmokti gauti malonumą iš proceso, nes jūs ir jūsų gyvenimas – jūsų pačių kūrinys, jūsų šedevras.

Jūsų mintys lemia jūsų dažnį, o jūsų jausmai nedelsdami praneša jums, kokiame dažnyje jūs dabar randatės. Kai jaučiatės blogai, kai nuotaika bloga, patenkate į dažnį, pritraukiantį dar daugiau negatyvo.

Traukos dėsnis būtinai atsako, perduodamas jums dar daugiau vaizdinių, nuo kurių pasijusite dar blogiau.

Jūsų valioje pakeisti viską, nes tik jūs renkatės savo mintis ir jaučiate savo jausmus. Kuo pozityviau jūs nusiteikę, tuo daugiau prisitrauksite to, kas padės jums išsaugoti dvasinį pakilimą ir jaustis vis geriau ir geriau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page