Idomybes

Britas seną tvartą pavertė vyrų rojumi: tam jis išleido tūkstančius svarų

Adamas Džeimsas Rigbis, gyvenantis Vilvolio miestelyje Anglijoje, perdarė griūvantį seną tvartą į barą vyrams.

Tam jam prireikė 25 tūkstančių svarų ir daugiau nei 2 metų darbo.

Vyras sukūrė rojų savo namuose

Apie tokį nemokamą barą šalia namų svajoja beveik kiekvienas vyras. Ir britui Adamui Džeimsui Rigbiui pavyko realizuoti tokią svajonę.

Viskas prasidėjo 2016 metų pabaigoje, kai aš paklausiau tėvo, ar mes galime ką nors padaryti su senu plytiniu tvartu, kuris buvo pastatytas sode daugiau nei prieš 20 metų. Surinkau medžiagas ir pradėjau statybas, – papasakojo Rigbis.

Vyriškis rytais eidavo į darbą, o vakarais ir per išeigines sėsdavo prie savo projekto. Kai kuriems remonto etapams teko samdyti specialistus, pavyzdžiui, kad jie iš naujo uždengtų stogą, kuris prakiuro, ir nutinkuotų tvartą. Taip pat Adamas dažnai kvietėsi draugus į pagalbą.

Kai pagrindiniai darbai buvo baigti, Adamas ėmėsi erdvių apipavidalinimo. Naują poilsio zoną jis papuošė retro stiliaus žaidimų priedėliu, kokteilių baru, senais monitoriais, pridėjo ten popkultūros elementų ir sumontavo garso sistemą. Baigęs statybas, Rigbis surengė vakarėlį su draugais.

Ten apsilankė ir jo pažįstama, su kuria vėliau užsimezgė romanas. Dabar pora kuria bendros ateities planus, o Adamas toliau tobulina savo vyrišką rojų.

Norėtųsi biliardo stalo ir masažinės vonios išorėje, tačiau iš pradžių tam reikia sutaupyti pinigų, – teigia vyriškis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page