Patarimai

Genealus svogūnų laiškų auginimo būdas namuose be žemės ir vazono

Auginti svogūnų laiškus vazonuose arba kitokiuose induose nelabai patogu – atliekų daug, o laiškų – nelabai. Ar yra kokių nors alternatyvių būdų? Ir dar kaip. Tokių būdų yra du – ir abiejuose siūloma auginti svogūnų laiškus… polietileniniuose maišeliuose! Be ypatingų pastangų jūs gausite puikų derlių, o su žemėmis net nereikės terliotis.

Pasiruoškite:

Patikimus polietileninius maišelius;

Svogūnėlius (geriau smulkesnius);

Medienos pjuvenų (galima nusipirkti bet kokioje zooparduotuvėje);

Budas labai lengvas ir lengvai įsimenamas:

  • Sudėkite į puodą saują pjuvenų, užpilkite jas verdančiu vandeniu, leiskite ataušti, nupilkite vandens perteklių. Pjuvenos turi būti drėgnos, bet ne šlapios – paspaudus, vanduo neturi bėgti. «
  • Į maišelį įdėkite dvi dideles saujas pjuvenų, jas suspauskite šiek tiek.

  • Tuo tarpu paruoškite svogūnėlius — nupjaukite uodegėles, kad greičiau augtų žali laiškai.

  • Susodinkite mažus svogūnėlius į pjuvenas, tankiai suspausdami svogūnėlius vieną prie kito.

  • „Pripūskite“ maišelį ir užriškite. Taip palikite iki momento, kol žali laiškai neišaugs pakankamai dideli. Tada galite atrišti. Šiuo būdu maišelis prisipildo anglies dioksidu, kurio labai reikia augimui.

Rezultatas — labai daug svogūnų per trumpą laikotarpį mažoje erdvėje!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page