Patarimai

3 greiti būdai išvalyti virtuvės spinteles nuo riebių apnašų

Soda ir aliejus

Kad pasiektumėte pageidaujamo rezultato, jums prireiks ne tiek daug: aliejaus ir sodos.

  1. Sumaišykite abu ingredientus lygiomis proporcijomis.
  2. Užtepkite košelę ant užteršto paviršiaus.
  3. Palaukite 30 min. Per tą laiką riebalai susitrauks į gumulėlius. Paimkite minkštą kempinę, sudrėkinkite ją vandenyje, išgręžkite ir tiesiog nuvalykite riebalus.
  4. Ant bet kokio paviršiaus visada yra labai nešvarių vietų,kuris sunku išvalyti iš pirmo karto. Taigi, jei nuvalyti visų apnašų iš pirmo karto nepavyko, užtepkite košelę atskirose vietose ir pakartokite procedūrą iš pradžių.

Citrinos rūgštis

Yra dvi patikimos priemonės. Pirmosios paruošimui reikia sumaišyti citrinos rūgštį su valymo priemone, o antrosios – su soda.

  1. l šilto vandens ištirpinkite 1 valgomąjį šaukštą citrinos rūgšties ir 3-4 lašus valymo priemonės. Kai tirpalas gatavas, sudrėkinkite juo kempinę ir išvalykite visus nešvarius plotus. Palaukite apie pusvalandį, o paskui nuvalykite viską švariame vandenyje sudrėkinta šluoste.
  2. Jei sankaupos nelabai didelės, galima mažame dubenėlyje sumaišyti 2 valgomuosius šaukštus sodos ir 1 arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties. Įpilkite pakankamą kiekį vandens, kad gautųsi tiršta košelė.  Paimkite švarią kempinę ir užtepkite ant jos mišinio. Išvalykite juo visus nešvarumus, o paskui pašalinkite juos drėgna šluoste.

Actas

Ši priemonė populiari dėl ypatingo aromato. Bet neverta pamiršti jo efektyvumo. Tarp kitko, juo galima išvalyti tiek plastiką, tiek ir keramiką.

  1. Sumaišykite po 0,5 stiklinės obuolių acto ir degtinės. Pridėkite prie ingredientų 0,5 arbatinio šaukštelio apelsinų eterinio aliejaus, o taip pat 2-3 lašus eukalipto aliejaus.
  2. Perpilkite priemonę į talpą su purkštuvu.
  3. Suplakite talpą prieš naudojant. Purkškite skystį ant užteršto paviršiaus, o po 15 min tiesiog nuvalykite drėgna kempinėle.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page