Idomybes

Jūsų vyras nusisuka nuo jūsų per miegus? Štai ką tai reiškia

Mylimas žmogus žino viską apie tai, kaip jums patogiau miegoti. Paprastai kiekvienas partneris turi savo lovos pusę, pagalves, įpročius.

Tačiau jei vyras per miegus atsuka jums nugarą? Ar tai reiškia, kad jis jūsų nebemyli? Arba atvirkščiai, toks įsitikinęs savo jausmais, kad jam nereikia pastovaus priminimo?

Šis klausimas jaudina ne tik jus. Mokslininkai iš Hartfordšyro universiteto (Didžioji Britanija) apklausė poras,
kad išsiaiškintų, kaip jos miega.

Štai kokius rezultatus jie gavo: nugara į nugarą – 42%; veidu į vieną pusę (su apkabinimu ar be) – 31%; veidas į veidą – 4%. Bet svarbiausias pasirodė atstumas tarp miegančiųjų.

Pasak tyrimo rezultatų, tie žmonės, kurie miega mažesniu nei 2,5 cm atstumu vienas nuo kito (tokių buvo 12%), žymiai laimingesni santykiuose, nei žmonės, išlaikantys daugiau nei 76 cm atstumą (tokių buvo vos 2%).

Išeina, kad žymiai svarbiau išsaugoti kontaktą, nei gulėti tam tikra poza. Juk artumas sukelia komforto ir saugumo jausmą.

Jei partneris atsisuka į jus nugara, tai meilės ir pasitikėjimo požymis. Tai reiškia, kad jis nebijo įsileisti jūsų į asmeninę erdvę. Tai reiškia, kad jūsų santykiai pasiekė stabilų lygį.

Tačiau nepamirškite fizinio kontakto svarbos! Kuo toliau vienas nuo kito jūs miegate, tuo labiau tolstate santykiuose. O kuo arčiau (nepriklausomai nuo apkabinimų) – tuo tvirtesni santykiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page