Idomybes

Išmintingos gyvenimo taisyklės iš psichoterapeutų

  1. Niekada neperkelkite ant svetimų pečių atsakomybės už tai, kas vyksta jūsų gyvenime.

Suprantu, kad pagunda didžiulė, bet pagailėkite patys savęs. Tik tuo momentu, kai jūs viduje priimsite šį sprendimą – „aš savo nesėkmių autorius ir savo sėkmių kūrėjas“, jūs įgausite galių.

  1. Priimkite tą faktą, kad praeities jau nepakeisi, ji baigėsi.

Mums pavaldi tik mūsų ateitis, kuri tiesiogiai priklauso nuo to, ką mes darome dabar, kiekvieną duotą, konkrečią minutę. Nelaukite, kad ateitis jums nusišypsos – padarykite taip, kad ji negalėtų jums nesišypsoti.

  1. Atsikratykite iliuzijos, kad jūs galite pakeisti kitus žmones.

Pasąmonėje mes visi kenčiame nuo šios naivios klaidos, o galiausiai kenčiame tiesiogine šio žodžio prasme. Žmones keičia tik aplinkybės, visa kita tik suvokimo apgaulė.

  1. Kitiems mes reikalingi stiprūs.

Silpni, pavargę, kenčiantys, nelaimingi – mes niekam  nereikalingi. Jei jie apsimeta, kad viskas vyksta kažkaip kitaip, tai tiesiog jus klaidina. Nepasiduokite!

  1. Visi mūsų veiksmai turės tam tikras pasekmes.

Ir iš esmės mes visada renkamės ne tai, ką mes darysime, o tai, kas bus šio mūsų veiksmo pasekmėje. Todėl prieš padarydami kokią nors kvailystę , gerai pagalvokite apie jos pasekmes, ir tada kvailysčių jūsų gyvenime bus žymiai mažiau.

  1. Negyvenkite taip, lyg jūs gyvensite amžinai.

Kiekvienas mūsų mirs. Tai neišvengiama ir medicininis faktas. Galima dėl to kentėti ir kankintis, o galima pridėti pastangų ir palikti šią temą kartą ir visiems laikams. Negyvenkite taip, lyg jūs gyvensite amžinai. Ir negyvenkite taip, lyg rytoj turėtumėte mirti.

  1. Darykite tai, ką viduje laikote svarbiu.

Jei jūs užduodate klausimą apie gyvenimo prasmę, greičiausiai tai tiesiog depresija. Svarbu ne konkreti „gyvenimo prasmė“, o pojūtis, kad jūs gyvenate prasmingai. Darykite tai, ką viduje laikote esant svarbiu. Nepamirškite sau to sakyti.

  1. Niekada negaiškite savo laiko ir jėgų tiems, kurie jums abejingi arba – net blogiau – kurie jūsų nemyli.

Šiame pasaulyje daugybė žmonių, su kuriais džiugu gyventi gyvenimą. Tiesiog nereikia būti uždaram ir įtariam. Patikėkite, būdami atviri ir geri jūs nieko neprarandate.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page