Idomybes

Kai jūs kaunatės mūšyje, apie kurį niekas nežino, vyksta šie 8 dalykai

1. Jūs jaučiatės vienišas net kitų žmonių apsuptyje. Jaučiatės ne savo vietoje ir ne savo lėkštėje. Jūs dar galite bendrauti su aplinkiniais, bet vis tiek atrodo, kad niekas jūsų iš tikrųjų negirdi ir nesupranta.

2. Žmonės kabina ant jūsų etiketes. Jie sako, kad jums „staigūs nuotaikos svyravimai“, kad jūs „niūrus“, „nenuspėjamas“ ar „atitolęs“. Tačiau tai vyksta todėl, kad kai kurios jūsų dienos geresnės už kitas, o kai kurios – blogesnės. Ir niekas iš aplinkinių nežino, kas vyksta jūsų širdyje iš tiesų.

3. Jūs pavargote apsimetinėti, kad jums viskas gerai. Pavargote sakyti, kad jums nieko tokio nevyksta, net jei tai ne taip, pavargote nuo būtinybės meluoti žmonėms apie tai, kas dedasi, pavargote apsimetinėti stipriu ir šypsotis, nors labiausiai jums norisi raudoti, įsispraudus į kampą.

4. Jūs pasidarėte panašus į ežį, apsikaišiusį spygliais. Jūs jau toli gražu ne toks atviras ir draugiškas, kaip anksčiau. Į viską žvelgiate įtariai ir atsargiai tiesiog todėl, kad nenorite, jog kažkokie išoriniai faktoriai negatyviai paveiktų jūsų kovą.

5. Jūsų protas visiškame chaose. Jūs lengvai nukreipiate dėmesį į kažką mažiau svarbaus, nuolat apie viską pamirštate ir jums amžinai atrodo, kad paroje tiesiog nepakanka valandų, kad padarytumėte viską, ko norisi. Jūs esate nuolatiniame strese ir nerime – net kai miegate.

6. Jus pradeda apimti vienatvė. Atrodo, kad kuo daugiau jūs dalyvaujate realiame gyvenime, tuo daugiau darote klaidų. Atrodo, kad jums reikia atostogų toli nuo visko ir visų – galbūt tada jums pavyks vėl surinkti savo gyvenimą iš gabalėlių.

7. Jūs meldžiatės už tai, kad aukščiausiosios jėgos jus išvaduotų nuo viso to, tačiau jau prarandate viltį. Meldžiatės už tai, kad gyvenimas taptų geresnis, bet kažkuri jūsų dalis jaučia, kad tai niekada neįvyks, todėl kad nežinote, kaip to pasiekti.

8. Jūs žinote, kad tik patys galite sau padėti, bet jūs vis dar bandote suprasti, kaip jums
tai padaryti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page