Idomybes

Kai vyriškis iš tiesų Jums yra visai abejingas: 3 pagrindiniai požymiai

Mano manymu, yra trys pagrindiniai požymiai, kai vyriškiui jūs tikrai nerūpite, ir kaip jūs savęs neįtikinėtumėt, kad taip nėra – tai iš tiesų yra taip. Tiesiog priimkite tą faktą ir eikite toliau. Tik iš pradžių nustatykime, ar taip yra iš tikrųjų.

Jis visai nesidomi jumis ir tuo, kas jums tikrai svarbu, o taip pat nieko nepasakoja jums ir apie save

Jeigu jūs tikrai būtumėte svarbi tam vyrui, jis reikštų nuoširdų susidomėjimą Jumis, ir ne kitaip. Jis norėtų sužinoti apie jus tiesiog viską – apie jūsų vaikystę, apie jūsų pirmąją meilę pirmoje klasėje, apie jūsų pirmą darbą ir net apie jūsų šunį. Jis taip pat su malonumu pasakotų jums apie save.

Jis rodo labai mažai emocijų ir mažai ką daro dėl jūsų, jam gaila net savo dėmesio ir laiko, kurį jis jums skiria, jau nekalbant apie kažkokius materialinius įnašus.

Jis nuolat jums reiškia kažkokius reikalavimus ir kelia sąlygas, visada kažkuo nepatenkintas ir jūs jaučiatės šalia šio vyro taip, kaip „nemokamas priedėlis“ prie jo, kuris turi nuspėti visus jo norus, kad jis nesupyktų ir nepradėtų vėl kažkaip jūsų kritikuoti.

Jis visai jumis nesirūpina

Vakare palydėti namo, pasitikti iš darbo, aplankyti, kai sergate, iškviesti jums taksi, kai buvote pas jį svečiuose ir dabar ruošiatės namo, arba paskambinti, kad sužinotų, kaip jūsų reikalai – visa tai ne apie jį, juk jam iš tiesų tas pats kaip jūs, ir kas ten su jumis vyksta.

Taip, kartais taip nutinka, kad tas, kuris patiko, krito į dūšią – neranda jums vietos savo širdyje ir sieloje, o ir savo gyvenime, nebent tik laikas nuo laiko. Bet juk tą vietą būtinai atras ir užims savo gyvenime kitas, būtent jūsų vyriškis, pamatysite. Sėkmės Jums!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page