Idomybes

Kodėl Coco Chanel nekentė deimantų?

Didingoji Madmuazelė po šiai dienai išlieka neginčijamose mados pasaulio aukštumose.

Nepakartojamas šarmas, savitas stilius ir humoro jausmas padarė ją tikru mados mylėtojų autoritetu.

Coco Chanel vos kartą, 1932 metais, sukūrė brangenybių kolekciją ir jai pasirinko išskirtinai deimantus.

Ji paaiškino savo pasirinkimą tuo, kad brangakmeniai, net patys mažiausi, įkūnija savyje didžiausią vertę. Kolekcija buvo sudaryta iš unikalių papuošalų, kai kurie buvo universalūs. Kolje transformavosi į tiaras, o segės puikiai derėjo su diržais.

Ir visgi įprastame gyvenime modeliuotoja rinkosi kurti akcentus ar baigiamuosius štrichus ryškios, elegantiškos ar neįprastos bižuterijos, kurios, jos manymu, moteris turi turėti daug, pagalba.

Dėl tos pačios priežasties ji galvojo, kad apsikarsčiusi brangiaisiais akmenimis mados gerbėja nepuošia savo įvaizdžio, o demonstruoja savo finansinę gerovę.

Būtent ji padarė perlų eilutę klasikiniu apdaro papildymu ir parodė, kad dirbtiniai perlai gali būti ne prastesni už natūralius ir leisti neapsiriboti viena eilute.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page