Idomybes

Maža mergaitė netiki, kad jos mamos daugiau nebėra ir kasdien jai skambina telefonu į dangų

5-metės Milos mama ilgai sirgo, gulėjo ligoninėje. Ir kai nutiko baisiausia, mergaitė to nesužinojo. Nesiryžo jai pasakyti. Į laidotuves jos irgi neėmė. Tik po 40 dienų, kai giminaičiai susirinko prie jaunos moters kapo, Mila atsidūrė ten. Visi bijojo, kad motinos mirtis mažylei taps dideliu sukrėtimu.

Bet kai jai pasakė, kad mama guli žemėje, Mila pavadino tėtį ir močiutę melagiais. Ir giminaičiai niekaip negalėjo įtikinti mergaitės. Jei mamos nėra su jais, reiškia, ji tiesiog danguje. Bet nemirė.

Kartą namuose tėvas pamatė, kaip dukra kažkam skambina telefonu. Nustebo. Jos telefone tebuvo 3 numeriai: močiutės, tėčio ir …mamos. Tačiau tėvas ir močiutė namie, kam jiems skambinti. Vadinasi…?

Taip ir buvo. Mila skambino mamai. Tačiau numeris pasirodė ne ryšio zonoje. Mergaitė pradėjo pergyventi: „O gal jos telefono baterija išsikrovė, o danguje nėra kroviklio?“ Tėvas sunkiai sulaikė ašaras. Mirusios sutuoktinės mobilusis buvo spintoje. Išjungtas. Bet kaip pasakyti dukrai, kad mama daugiau niekada neatsilieps?

O Mila toliau jaudinasi. Juk greitai jos darželyje naujametinė šventė. Mama, kai paskutinį atsiliepė ligoninėje, pažadėjo tam laikui pasveikti nupirkti dukrelei pačią gražiausią suknelę. Kad ji eitų į šventę kaip tikra princesė.

Laikas bėgo, o mažylė toliau skambino mamai. Net ėmė truputį pykti, kad ji vis dar neatsiliepia. „Štai grįš mama, aš ją tikrai išbarsiu,- sako Mila. – Dukra jai skambina skambina, o ji niekaip neatsiliepia. Tėti, reikia mamytei naują telefoną padovanoti ir nusiųsti jai į dangų“.

Tėvui vėl sunku neparodyti, kaip jam skaudu. Ir jis pažada nupirkti mamai naują telefoną. Jis žino, kad praeis kažkiek laiko ir jo dukra viską sužinos ir supras. Bet dabar neverta jos traumuoti. Vadinasi, per išeigines jie eis naujo telefono mamai…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page