Idomybes

Mergina pagimdė dvynius, bet žmonės netiki, kad abu berniukai jos

Mamos nuostabai, kuri pirmą kartą pamatė savo naujagimius dvynius, nebuvo ribų. Nors ką čia slėpti, nustebo visi  – nuo medicinos personalo iki giminaičių.

Tamsiaodė pora Steisi ir Babadžidas iš Nigerijos turi vyresnę dukterį, ir ji taip pat tamsiaodė. Todėl nebuvo jokių abejonių, kad ir dvyniai turi gimti tokie pat.

Tačiau jų laukė siurprizas. Po atlikto pjūvio daktarai pranešė Steisi, kad jos dvyniai labai skirtingi. Ir pasirodė, kad tai tikra tiesa.

Dabar Danielis ir Devidas – Instagramo žvaigždės. Jų paskyrą stebi apie 20 tūkstančių žmonių. Ir jei Danielis – savo tėvų kopija, tai Devidas visiškai į juos nepanašus.

Jam albinizmas – susirgimas, charakterizuojamas melanino – pigmento, atsakingo už odos spalvą, trūkumu. Tokių žmonių gimimo atvejai gana nedažni.

Tikimybė mažyliui albinosui ateiti į pasaulį varijuoja  nuo 1:3000 iki 1:20000.

Gimtajame mieste berniukai – vietinės įžymybės. Tačiau tie, kurie šeimos nepažįsta, dažnai klausia, kuris iš vaikų jos.

O štai su negatyviais pasisakymais dėl vieno iš dvynių išvaizdos, pasak Steisi, jiems, laimei, neteko susidurti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page