Patarimai

Nuimti įtampą ir nuraminti nervus per minutę padės…2 riešutai!

Šis pratimas – nuostabus rytų medicinos metodas, kuris momentaliai padeda nusiraminti!

Tam imame 2 graikiškus riešutus ir darome delno masažą.

Riešuto kevalas – maloni gamtinė medžiaga ir puikus masažuotojas akupunktūriniams taškams, kurie randasi mūsų delnuose ir atsako už vidaus organų darbą.

Spaudžiant juos, galima atsikratyti įvairių susirgimų:

Tokie pratimai su riešutais labai efektyvūs. Rytų medicina aiškina tuo, kad psichinę veiklą valdo ne galva, o vidaus organai: energija slypi plaučiuose, protas – širdyje, dvasia – kepenyse, valia – blužnyje, o veržlumas pasiekti tikslą – inkstuose. Tarp pirštų ir nervų egzistuoja glaudus ryšys, todėl greitam nusiraminimui reikia atlikti sekančius pratimus.

Pratimai greitai relaksacijai

Į kiekvieną delną paimkite po 2 riešutus ir darykite jais sukamuosius judesius.

Padėkite riešutą ant aktyvaus taško, esančio ant vidinės riešo pusės pagilėjime tarp sausgyslių, lengvai prispauskite jį kitos rankos delnu ir padarykite sukamuosius judesius riešutu.

Lengvai pamasažuokite mažųjų pirštų galiukus kitos rankos pirštais.

Pirštų pratimai su riešutais visada padės ekstrinėje situacijoje, kai reikia greitai nusiraminti.

Gera idėja – nešiokitės porą riešutų savo rankinuke!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page