Idomybes

Pričiupo mamą su savo vaikinu: mergina neteko iškart dviejų artimųjų

Kai ji pradėjo susitikinėti su savo vaikinu, kuris 4 metais vyresnis, merginai buvo 17. Kažkuriuo momentu ji suprato, kad santykiuose kažkas ne taip ir užtiko mamą, besibučiuojančią su jos vaikinu.

Mergina kažką įtarė, kai jos mylimasis pernelyg susidraugavo su mama. Kartą ji atsitiktinai užtiko juos
intymiu momentu ir pamatė, kaip jie bučiuojasi.

Taigi, maždaug po mėnesio santykių šis žmogus liko mano tėvų namuose, jie ruošė arbatą, mano tėtis labai daug dirba, todėl užmigo ant sofos, o mano mama ir vaikinas kažkur nuėjo kartu,- pasakoja mergina.

Tada ji išgirdo keistus garsus ir nusprendė patikrinti. Kai pakilo į antrą aukštą, pamatė, kaip vaikinas apkabina jos mamą ir jie bučiuojasi.

Jie abu viską neigė, kad kažkas nutiko, tikino mane, kad aš išėjau iš proto – na, bandė,- dalijasi ji.

Vaikinas ir motina manipuliavo mergina ir net vežė ją į ligoninę, kad įtikintų, jog ji beprotė, išrašinėjo vaistus ir baugino, kad jos jaunesnis brolis liks be motinos, jei ji kam nors tai papasakos. Taip tęsėsi apie pusmetį.

Kartą jie abu nusileido naktį į apačią ir miegojo mašinoje, o paskui abu pareidavo miegoti – jis su manimi,
o mano mama su tėčiu,- pranešė mergina.

Visą tą laiką vargšę tikino, kad ji beprotė ir viskas, ką ji mato – netiesa. Galą šiai istorijai padarė viena situacija, kai ji su savo vaikinu ruošė vakarienę. Jis pastoviai gaudavo žinutes nuo jos mamos, kuriose buvo nemažai širdučių.

Mergina nusprendė perskaityti pranešimus ir buvo apstulbusi: „Ei, mažuti, tikiuosi, kad darbe buvo gera diena, tu mano pasaulis“.

Tada ji ėmė bartis su savo vaikinu ir paskambino motinai, kad paklaustų, kas vyksta.

Ji rėkė į ragelį, liepdama trauktis nuo jo. Jis bandė susigrąžinti savo telefoną,- dalijasi mergina.

Tada ji neišlaikė ir nuvažiavo į darbą pas savo tėvą, kad jam viską papasakotų. Dukra gailisi, kad to nepadarė anksčiau. Tėvas patikėjo mergina ir viena, dėl ko jaudinosi, ar viskas gerai jai ir jos broliui.

Kai mes grįžome namo, mama ne tik susirinko daiktus ir išvažiavo, bet ir pasiėmė mūsų šunį bei mašiną.

Aš žinau, kad dabar mes visi juokiamės iš to, bet tada buvo labai sunku,- pasakoja dukra.

Dabar motina gyvena su jaunuoliu, jie susižadėjo ir susilaukė vaiko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page