Idomybes

Senelis gavo laišką nuo 5-metės kaimynės: kokius jautrius žodžius parašė mergaitė

Twitterio naudotoja parašė istoriją, kuri nutiko jos 93 metų seneliui. Dėl rizikos susirgti Covid-19 vyras
pastoviai sėdėjo namuose ir beveik neišeidavo į lauką.

Senelio dingimą pastebėjo 5 metų kaimynė, kuri parašė jam laišką ir įdėjo į pašto dėžutę. Dėka vyro
anūkės laiškas jį pasiekė.

„Mano seneliui 93 metai. Dabar jis randasi izoliacijoje, tačiau jo sveikata gera. Jis gavo patį gražiausią
laišką nuo savo 5 metų kaimynės ir nusprendė jai atsakyti. Tiesiog paskaitykite, tai privers jus nusišypsoti“,- parašė mergina.

„Sveiki, mano vardas Kira.
Man 5 metai. Aš turiu būti namuose dėl Covid-19. Noriu sužinoti, jums viskasgerai? Aš nupiešiau vaivorykštę, kad nepamirštumėte, jog jūs ne vienas. Prašau, parašykite atsakymą, jei galite. Jūsų kaimynė iš 9 buto“.
– parašė Kira.

Senelį taip sujaudino šis pranešimas, kad jis nusprendė iškart parašyti mergaitei atsakymą.

„Labas, Kira!
Man buvo malonu gauti tavo laišką. Aš džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad jaučiuosi gerai. Kaip ir tu, aš irgi sėdžiu karantine, tačiau man malonu girdėti, kad tu rūpiniesi dėl manęs. Mano vardas Ronas, man 93 metai. Covid- 19 situacija siaubinga, todėl mes turime padaryti viską, kas nuo mūsų priklauso, kad nugalėtume pandemiją. Tikiuosi, visi vėl bus sveiki“
,- parašė senelis.

„Vaivorykštė, kurią tu man nupiešei, tiesiog nuostabi. Aš padėsiu ją lange, kad visi žmonės galėtų pamatyti. Noriu dar kartą pasakyti tau ačiū už tai, kad parašei man. Tikiuosi, greitai karantino režimas baigsis. Ronas iš 24 buto“,- parašė senelis Ronas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page