Receptai

Sūris „Filadelfija“. Paruošimo receptas su jogurtu ir grietine

Paruošimui mums prireiks sekančių produktų:

  • grietinės (kuo didesnio riebumo, tuo geriau) – 180 g
    natūralaus jogurto – 160 g
  • druskos – 0,5 arbatinio šaukštelio

Paruošimo procesas

Į indą sudedame grietinę ir jogurtą.

Šeimininkės dėmesiui:

Kuo didesnis grietinės riebumas – tuo skanesnis sūris išeina. Į gilią lėkštę dedame sietą. Į sietą dedame keliais sluoksniais perlenktą marlę. Marlės kraštai turi karoti.

Paruoštą masę perpilame į sietą ant marlės. Turinį uždengiame nukarusiais marlės kraštais. Viršuje dedame dubenėlį. Ir ant jo dedame svarmenį (mūsų atveju – stiklainį su vandeniu). Pastatome nusistovėti 9-10 val į šaldytuvą. Procesas visiškai baigiasi tada, kai nustoja lašėti išrūgos.

Po to gautą masę dedame į lėkštę.

Kreminis sūris „Filadelfija“ paruoštas.

Gaunasi švelnus, grietininio skonio. Visiškai nesiskiria nuo pirktinio ir žymiai mažiau išlaidų. Pabandykite pagaminti – jis jums irgi tikrai patiks.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page