Idomybes

Blogeris upėje rado tris kilogramus papuošalų

Amerikietis Viktoras gyvena Arizonos valstijoje. Jaunuolis yra eko-aktyvistas. Jis turi blogą, kuriame pasakoja apie tai, kaip žmonės teršia vandens telkinius Arizonos valstijoje.

Kartą vaikinas filmavo eilinį video. Jis traukė iš drumzlino upės vandens šiukšles ir rodė juos į kamerą. Tuo momentu, kai Viktoras pasakojo, kaip smarkiai šiukšlės veikia žmonių sveikatą, jis aptiko kažką įdomaus.

Vaikinas ištraukė iš upės keletą papuošalų. Čia buvo karoliai, sagės, apyrankės, žiedai ir dar daug visko. Pasirodo, toje vietoje visas dugnas buvo nusėtas papuošalais. Viktorui teko keletą kartų nerti ir traukti lobį. Iš viso jaunuolis sugebėjo surinkti tris kilogramus papuošalų.

Iš pradžių vaikinas apsidžiaugė. Tiek daug papuošalų jis buvo matęs tik muziejuje. Bet jo laukė nusivylimas. Įsižiūrėjęs, Viktoras suprato, kad visa tai bižuterija.

Kas ir kam viską sumetė į upę, liko neaišku. O po to žmonės nustemba, kodėl vanduo toks nešvarus ir žuvų darosi vis mažiau.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page