Idomybes

Motina nepatikėjo savo sūnumi, o paskui pradėjo gerbti jį kaip tikrą vyrą!

– Mama, ten dėdė tetą perėjoje…O jam…O jis… – neaiškiai pradėjo mano sūnus, įsiveržęs į butą. Jis tikrai įsiveržė, kito žodžio ir nerasi. Visas susitaršęs, akys laukinės, striukė suplėšyta. Siaubingas vaizdas!

– Kas tau nutiko,- persigandusi paklausiau aš. – Tu sveikas? – Man viskas normaliai. Ir, pagaliau truputį atsikvėpęs, sūnus pradėjo pasakojimą…

Jis ėjo iš autobuso per požeminę perėją. Laikas buvo jau vėlyvas, 10 vakaro. Taip, mano vaikas tokiu metu važinėja vienas autobusu. Jis sportuoja kovos menų sekcijoje. Treniruotės baigiasi vėlai. Štai ir šiandien, jis kaip paprastai pasuko namų pusėn iš autobusų stotelės.

Eidamas per perėją jis išgirdo moters riksmą. Net ne riksmą, labiau panašu į cypimą. Šis garsas sklido iš po laiptų ( ten žemai yra laiptai, gana dideli). Jis puolė ten ir pamatė, kaip kažkoks vyras bando išprievartauti merginą, užspaudęs jai burną ranka.

Mano herojus ilgai negalvojęs puolė tą vyrą. Tarp jų kilo muštynės. Bet, mano laimei, tas išsigimėlis pasirodė silpnokas ir sūnus greitai jį patiesė. Mergina, pasinaudojusi momentu, pabėgo. Kur dėjosi tas šlykštynė, sūnus nežino, jis nubėgo paskui merginą, kad sužinotų, ar ji sveika. Bet jos ir
pėdos ataušo.

Visa tai buvo pagal mano sūnaus žodžius ir aš nelabai patikėjau jo pasakojimu, įtarusi, kad jis taip bando išvengti bausmės už suplėšytą striukę.

Bet koks buvo mano nustebimas, kai po kurio laiko pas mus atėjo toji pati mergina. Pasirodo, kad ji
vietinė.

Mūsų rajonas nedidelis ir ji, kai atitoko nuo patirto siaubo, ėmė ieškoti mano sūnaus. Atėjusi ji ėmė dėkoti mano sūnui, verkė. Net bandė jam duoti pinigų už tai, kad jis ją išgelbėjo (turbūt ne visai atitoko). Sūnus, žinoma, pinigų atsisakė. Aš dabar žiūriu į sūnų visai kitomis akimis.

Prieš mėnesį jis man buvo tikras vėjavaikis ir peštukas, o dabar aš visiems pasididžiuodama sakau, kad mano sūnus – tikras vyras.

Nepaisant to, kad jam vos 15 metų, jis surizikavo savo gyvybe ir sveikata, kad išgelbėtų šią nelaimingą merginą. Didvyris, daugiau niekaip jo ir nepavadinsi! O tą vyrą paskui pagal fotorobotą atpažino ir sulaikė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page