Idomybes

Nevykėliai verčia mūsų moteris senti, kvailėti ir sirgti. Ir viską stengiasi pateisinti savo vargana meile…

Dėl sėkmingo vyro!

Dėl sėkmingo vyro tu daraisi manikiūrą ir pedikiūrą. Ir jam malonu žiūrėti į tavo prižiūrėtus pirštukus. O nevykėlis žiūrės į juos su susierzinimu, varys ant tavęs už tai, kad tu leidi pinigus šiems niekams…

Sakys, kad jam nesvarbūs tavo nagai, jis mylės tave bet kokią…

Sėkmingam vyrui patiks tavo nauji apdarai ir jis sakys, kad tu su jais stulbinanti, o nesėkmingas priekaištaus tau, kad tu sukišai į juos paskutinius pinigus.

O dar ims pavydėti.

Jei sėkmingas vyras supranta, kad tu turi tinkamai atrodyti, tai nesėkmingas pradės įtarinėti, kad tu nusipirkai naujus drabužius, nes labai nori kažkam patikti ir nueiti į kairę.

Tai vyksta todėl, kad nevykėlio niekada neaplanko mintis apie tai, kad jo moteris turi gražiai atrodyti. Kam? Juk ji tenkina jį bet kokia.

Nevykėliai verčia mūsų moteris senti, kvailėti ir sirgti. Ir viską stengiasi pateisinti savo vargana meile…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page