Idomybes

Šlykšti boba sugadino vakarą savo pamokslais autobuse

Internete ne kartą mačiau video su agresyviais pagyvenusiais žmonėmis viešose vietose ir transporte.

Pačiai anksčiau neteko su tuo susidurti. Tačiau neseniai ir aš patekau į tokią situaciją. Pats paprasčiausias antradienis. Važiavau autobuso namo po paskaitų ir ramiai klausiausi muzikos.

Vienoje stotelėje į autobusą įlipo bobutė. Ne senolė, o būtent boba iš tos serijos, kurioms visi viską privalo, tačiau joms įtikti nerealu.

Eina per visą saloną, sprausdamasi pro minią žmonių. Nežinia kam, nes tiesiai prieš ją laisva sėdimoji vieta. Nelaimei, ji nutupia šalia manęs.

Boba gana stambi, taigi, aš pasislenku, kad nesiliesčiau su ja pečiais ir sviedžiu į ją žvilgsnį. Vieną. Trumpą. Žvilgsnį. Ji žiūri į mane porą sekundžių, paskui staigiai ištraukia ausinę iš mano ausies.

Ką pajutau tuo metu, nerandu žodžių apsakyti. Tačiau randu savyje jėgų neiškeikti jos ir maksimaliai ramiai domiuosi, ko jai reikia. Atsakydama ji tiesiog rėkia:

– Ko įsispoksojai? Įsikiša tuos daiktus į ausis ir žiūri į visus iš aukšto.

Aš neatsakau ir tyliai apsižvalgau tiesiog tam, kad pažiūrėčiau į aplinkinių reakciją. Kiti keleiviai irgi šoke.

O boba toliau šaukia ant manęs. Sprendžiant iš to, ką girdžiu aš, visi tie žmonės pagaminti vienoje
gamykloje.

– Koks dabar jaunimas neišauklėtas ir nedėkingas, nėra pagarbos vyresniems,- ir visa kita tokio stiliaus.

Žodžiu, standartiniai išsireiškimai, kuriuos pastoviai matau vaizdo įrašuose. Galbūt ji jau buvo vieno jų herojė, kas žino. Tačiau boba aiškiai neadekvati, nors ir neatrodo kaip psichiškai nesveika. Greičiau paprasčiausiai piktybiška.

Nežinau, kuo jai neįtikau, bet visiškai nedariau nieko blogo. Nežiūrėjau į ją iš aukšto. Ji pati visa tai
susigalvojo tiesiog kaip dingstį prisikabinti.

Matomai nuotaika buvo netikusi ir ji ieškojo, ant ko išlieti pyktį. O kas geriausiai tam tinka? Žinoma, „sugadinta karta“. Nežinau, kodėl daugelis pagyvenusių žmonių taip žiūri į jaunimą.

Asmeniškai aš nelaikau mūsų sugadinta karta. Bent jau aš nekeliu isterijų tuščioje vietoje, negadinu nuotaikos žmonėms, kurie pavargę važiuoja namo iš mokslų, darbų ir t.t.

Pati boba tuo momentu man nelabai rūpėjo. Paprasčiausiai nusisukau nuo jos ir ignoravau, įsikišusi ausinę atgal. Tačiau ji nenurimo ir timptelėjo mane už peties, pasipiktinusi, kad aš drįstu ignoruoti vyresnius. Dar ir suspaudė mano petį. Tuo momentu aš jau realiai pradėjau panikuoti, todėl kad paprastai tokie žmonės tik liežuviu pjauna, o šita pasirodė labai jau arši.

Pasisekė, kad mane užstojo vyriškis, kuris liepė jai nurimti arba jis paprašys vairuotojo išlaipinti ją sekančioje stotelėje. Kiti keleiviai jam pritarė. Aš padėkojau vyriškiui. O boba pati išlipo sekančioje stotelėje, surikusi eilinę bjaurastį beužsiveriant durims.

Taigi, šis vakaras buvo labai keistas. Iki šiol neįkertu, ko ta boba siekė. Tačiau aš dėkinga žmonėms,
kurie mane užstojo.

Išskyrus šį nemalonų incidentą, vakaras praėjo gerai. Man tiesiog pasisekė, kad kiti keleiviai buvo adekvatūs. O būna tokių, kurie irgi užsipuola jaunus žmones ir ima kaltinti visomis pasaulio nuodėmėmis.

Nežinau, ko jie siekia tuo momentu. Negi jie neturi vaikų ir anūkų? Jų anūkai irgi sugadinta karta? Kur aš lenkiu? Į tai, kad žmogaus išsiauklėjimas nepriklauso nuo amžiaus. Tu gali būti pagyvenęs, bet tuo pačiu blogas, kvailas, nemandagus žmogus. Ir niekas neprivalo atleisti tau tavo elgesio vieno todėl, kad tu nugyvenai daugiau. Niekas nekaltas, kad tu neteisingai išnaudojai nugyventus metus, tik tu pats.

Prašau, gana lieti savo pyktį ir apmaudą ant kitų. Gerbti reikia visus, ne tik vyresnius. Todėl kad amžius nėra proto ir geriausių žmogaus savybių rodiklis.

Tiesiog eilinį kartą tuo įsitikinau. Kaip ir tuo, kad pasaulyje yra gerų žmonių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page