Idomybes

90% žmonių neteisingai nešioja medicininę kaukę

Jūs tikrai žinote, kaip teisingai nešioti medicininę kaukę? Jūs nustebsite, bet greičiausiai ne. Pasirodo, abi kaukės puses galima naudoti skirtingais tikslais.

Mergina, vardu Janin Loriko Espinas iš Filipinų Bikolio universiteto nusprendė pasidalinti savo atradimu su socialinių tinklų naudotojais. Neseniai ji publikavo postą Facebooke, kuris surinko daugybę atsiliepimų ir pasidalijimų.

Medicinos fakulteto studentė dalijasi tuo, ko ją išmokė per užsiėmimus universitete. Ji rašo, kad jei žmogus serga ir stengiasi apsaugoti aplinkinius nuo savo mikrobų, tai būtina nešioti kaukę balta puse į vidų. Be to, nešiojant ją tokiu būdu, ji gelbsti nuo automobilių išmetamųjų dujų ir kitų cheminių teršalų mieste.

O jei jūs sveiki ir nenorite pasigauti kokios nors infekcijos iš aplinkinių, tai reikia dėtis medicininę kaukę žydra (ar dažyta) puse į savo veidą. Tai apsaugos jus nuo ligas sukeliančių bakterijų. Spalvota pusė gali sulaikyti skysčius nuo patekimo į jūsų burną ar nosį.

Naudotojų nuomonės išsiskyrė: vieni dėkoja merginai už patarimą. Jie nė nemanė, kad nešioja kaukes neteisingai.  O kiti įsitikinę, kad Janin arba juokauja, arba pati nesupranta, kad smarkiai klysta. Kai kurie skeptikai pažymi, kad jie išvis netiki tuo, kas parašyta Facebooke.

San Francisko visuomenės sveikatos apsaugos departamento instrukcijos nurodo, kad Espinas postas tik pusiau teisingas. Pagal amerikietiškas instrukcijas, yra tik vienas būdas teisingai nešioti medicininę kaukę – spalvota puse į veidą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page