Idomybes

Draugai galvojo, kokio ūgio turi būti 2 metrų nuotakos vyras

Beveik ideali figūra ir į lėlės panaši išvaizda visai negarantuoja laimės asmeniniame gyvenime. Tikrai meilei tvirtoje šeimoje 90-60-90 grožio standartai yra visiškai nesvarbūs. Aukštas arba žemas ūgis neturi reikšmės gebėjimui gimdyti vaikus. Ir visiškai neturi įtakos, kad žmona būtų gera sutuoktinė ar mama.

Tikrojo grožio parametrai yra gana žiaurūs. Jei neatitinkate jų, iškart papulsite į nepatrauklių ar net baisiųjų gretas. Ir dauguma aplinkinių nė nesidrovi jums šitai pasakyti tiesiai į akis.

Dažniausiai į apkalbas pakliūva žmogaus ūgis arba svoris. Mažo ūgio merginą vadina gnomu, labai aukštą – milžine. Kalbant apie viršsvorį, tai čia epitetų yra kur kas daugiau.

Bet juk tai neteisinga. Išvaizda ir tėra, kad yra iš viršaus.

Istoria Hailey – ryškus pavyzdys, kad tikrai meilei niekas netrukdo. Tai labai aukšta mergina. Ūgis – per 2 metrus. Tuo ją apdovanojo mama, kurios ūgis – 190 cm. Dar vaikystėje Hailey erzindavo vaikai. O šeimoje buvo tikri, kad ištekėti jai tikrai nepavyks.

Bet likimas turi savo planus. Prieš kelerius metus Hailey susipažino su vaikinu, vardu Brayanas. Jo ūgis įprastas, galbūt net mažesnis negu vidutinis – 173 cm. Jų abiejų visiškai nejaudino tokios nesąmonės, kaip ūgis, svoris, amžius. Beje, dabar Hailey yra 25 metų, o Brayanas – 34 metų. Jie tiesiog vienas kitam patiko. Todėl nei aplinkinių nuomonė, nei kreivi žvilgsniai jų nežeidė.

Po pirmojo bučinio Brayanas prisiekė Hailey, kad ją ves. Ir iš tiesų, jis merginai pasipiršo, paskui jie oficialiai užregistravo savo santuoką ir vestuvines linksmybes.

Po kurio laiko pora persikėlė gyventi į kitą valstiją. Ten Hailey sužinojo, kad laukiasi.

Tai buvo didžiulis džiaugsmas. Gydytojai sakė Hailey, kad dėl jos aukšto ūgio bus didelių sunkumų, kai jai reikės išnešioti mažylį. Ir ypač gimdymo metu. Bet ji nė neketino atsisakyti vaiko.

Taip, ji susidūrė su sveikatos problemomis, tačiau jos nesutrukdė jai pagimdyti mergaitę. Ją pavadino Kay.

Hailey ir Brayanas labai laimingi. Jie kartu, jie turi nuosavą namą ir mylimą dukterį. O ko daugiau žmogui reikia, kad būtų laimingas?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page