Idomybes

Po 5 santuokos metų mūsų su vyru santykiai galutinai sugriuvo

Mano vardas Sandra. Aš ištekėjusi už Kosto 5 metus. Kostas taip gražiai mane mergino: dovanojo gėles ir dovanas, atidarydavo mašinos dureles, visada pasitikdavo po darbo. O dabar mūsų santykiai labai pasikeitė.

Kai mes su Kostu susituokėme, iš pradžių jis padėdavo man namuose, o dabar nustojo tai daręs. Dabar mūsų dukrai 3 metai. Nėštumas ir gimdymas buvo labai sunkūs. Gydytojams teko atlikti cezario pjūvį. Stiprėjau labai lėtai.

Nėštumo metu priaugau labai daug svorio ir sugebėjau sulieknėti tik po pusantrų metų. Tačiau liekna aš ir taip niekada nebuvau.

Kostas labai nepatenkintas mano išvaizda. Sako, kad aš stora ir labai lėta. Dabar Kostas kabinėjasi prie kiekvienos smulkmenos: tai ne tokią sriubą išviriau, tai ne taip mėsą paruošiau, tai ne tuos marškinius jam išlyginau.

Žodžiu, jį erzina bet kokia smulkmena. Jis sako, kad mūsų bute siaubinga betvarkė. O kokia gali būti tvarka, kai pas mus bute mažas vaikas?

Jei Kostui taip trukdo žaislai, tegu pats juos sutvarko. Bandau kurti jaukumą. Stengiuosi visada pasitikti Kostą po darbo su skania vakariene. O jis pastoviai prie visko kabinėjasi ir visiškai nevertina to, ką aš darau.

Kai Lėjai sukako dveji, pradėjau dirbti nuotoliniu būdu. Dėl to jis sukėlė didžiulį skandalą. Susirinkau savo daiktus ir išvažiavome su Lėja pas seserį, kuri gyvena kaimyniniame mieste.

Likusi be vyro pinigų, ten irgi dirbau nuotoliniu. Tik kartais einu į biurą. Tuo metu Lėja lieka su mano sese. O dabar Kostas reikalauja, kad mes su dukra grįžtume namo. Jis dabar irgi dirba nuotoliniu.

Paprašiau Kosto atvažiuoti ir pabūti su mažyle, kol baigsiu visus reikalus darbe, kad grįžčiau namo ramia
sąžine. Tačiau jis apie tai net nenori girdėti.

– Tu pati išvažiavai! Reiškia, pati ir grįši! – pasakė man Kostas.

Jis net neatsiprašė už paskutinį mūsų barnį, dėl kurio kaltas buvo pats.

Nenoriu griauti mūsų šeimos, bet man atrodo, kad mes jau kelyje link skyrybų. Mūsų santykiuose jau seniai nebėra nei tarpusavio supratimo, nei meilės, nei pagarbos vienas kitam.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page