Idomybes

Permainų metas: 10 išmintingų patarimų, kurie gali padėti jums pradėti gyvenimą iš naujo – ir šį kartą teisingai

1 dėsnis: Mes tampame tokie, apie ką galvojame. Prie mūsų pritraukiama tik tai, apie ką mes galvojam.

2 dėsnis: jūs turite tik du kelius iš situacijos: priimti viską, kaip yra, arba imtis iniciatyvos ir atsakomybės už pasikeitimus. Mes mokame ne tik už kokius nors veiksmus, bet ir už neveiklumą, tiesa, kaina skiriasi.

3 dėsnis: prisiminkite, kad kūnas ir emocijos susiję! Ląstelės reaguoja į mažiausius psichologinius pasikeitimus. Negatyviai veikia mūsų imuninę sistemą.

4 dėsnis: žmogus, besistengiantis visus padaryti laimingais, paprastai yra vienišas. Pirmiausia laimingu reikia padaryti save. Jūs nesate atsakingi už svetimą laimę.

5 dėsnis: jei draugystė trunka ilgiau, nei 7 metus, tada tai tikra draugystė. Praėjusi septynerių metų išbandymus, draugystė niekada nepaves. Tikri draugai – tai kokybiško ir pilnaverčio gyvenimo garantai.

6 dėsnis: Pyktis – tai apsauginis mechanizmas, saugantis nuo skausmo. Kai kas nors pyksta, reiškia, jis kenčia. Žmogus negali teisingai išreikšti savo negatyvių emocijų, todėl reaguoja agresyviai. Po pykčiu slepiasi daug skausmo.

7 dėsnis: tikra meilė – tai pagarba mylim žmogaus pasirinkimui, ir net jei jis nusprendžia jus palikti. Juk tik taip jis gali būti laimingas.

8 dėsnis: visada rinkitės tai, kas jus gąsdina labiausiai – tik taip jūs atsilaikysite prieš sunkumus.

9 dėsnis: Vyras linkęs pamiršti ir neatleisto, o moteris atvirkščiai – atleisti, bet nepamiršti.

10 dėsnis: kartais mums reikia patirti nemalonumus, kad suprastume, kuo iš artimųjų galime pasikliauti. O kartais tiesiog išmesti tuos žmones iš savo gyvenimo, kad jie suprastų, kiek jūs buvote svarbūs jiems.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page