Idomybes

Permainų metas: 10 išmintingų patarimų, kurie gali padėti jums pradėti gyvenimą iš naujo – ir šį kartą teisingai

1 dėsnis: Mes tampame tokie, apie ką galvojame. Prie mūsų pritraukiama tik tai, apie ką mes galvojam

2 dėsnis: jūs turite tik du kelius iš situacijos: priimti viską, kaip yra, arba imtis iniciatyvos ir atsakomybės už pasikeitimus. Mes mokame ne tik už kokius nors veiksmus, bet ir už neveiklumą, tiesa, kaina skiriasi,

3 dėsnis: prisiminkite, kad kūnas ir emocijos susiję! Ląstelės reaguoja į mažiausius psichologinius pasikeitimus. Negatyviai veikia mūsų imuninę sistemą.

4 dėsnis: žmogus, besistengiantis visus padaryti laimingais, paprastai yra vienišas. Pirmiausia laimingu reikia padaryti save. Jūs nesate atsakingi už svetimą laimę.

5 dėsnis: jei draugystė trunka ilgiau, nei 7 metus, tada tai tikra draugystė. Praėjusi septynerių metų išbandymus, draugystė niekada nepaves. Tikri draugai – tai kokybiško ir pilnaverčio gyvenimo garantai.

6 dėsnis: Pyktis – tai apsauginis mechanizmas, saugantis nuo skausmo. Kai kas nors pyksta, reiškia, jis kenčia. Žmogus negali teisingai išreikšti savo negatyvių emocijų, todėl reaguoja agresyviai. Po pykčiu slepiasi daug skausmo.

7 dėsnis: tikra meilė – tai pagarba mylim žmogaus pasirinkimui, ir net jei jis nusprendžia jus palikti. Juk tik taip jis gali būti laimingas.

8 dėsnis: visada rinkitės tai, kas jus gąsdina labiausiai – tik taip jūs atsilaikysite prieš sunkumus.

9 dėsnis: Vyras linkęs pamiršti ir neatleisto, o moteris atvirkščiai – atleisti, bet nepamiršti.

10 dėsnis: kartais mums reikia patirti nemalonumus, kad suprastume, kuo iš artimųjų galime pasikliauti. O kartais tiesiog išmesti tuos žmones iš savo gyvenimo, kad jie suprastų, kiek jūs buvote svarbūs jiems.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page