Idomybes

10 fotografų pasidalijo savo jautriausiomis vestuvinėmis nuotraukomis

Nepakartojami momentai, pradedant pirmuoju jaunavedžių bučiniu iki pat vestuvinio šokio…Turi būti labai talentingas meistras, kad perduotum visas šių laimingų minučių emocijas viena nuotrauka.

Nepakartojami momentai, pradedant pirmuoju jaunavedžių bučiniu iki pat vestuvinio šokio….Turi būti labai talentingas meistras, kad perduotum visas šių laimingų minučių emocijas viena nuotrauka. Tačiau būna atvejų, kai nuotrauka įsimena fotografui visam gyvenimui, todėl kad už jos slypi neįtikėtina istorija…

1. Fotografas Devidas Miurėjus mano, kad ypatingas momentas gali būti visur – ne tik santuokų rūmuose, bet ir ruošiantis, mašinoje ir t.t. Šioje fotografijoje Karolina skaito laišką, kurį parašė jos tėvas, tuo metu, kai jie dviese važiuoja į ceremoniją.

Nesunku atspėti, kad vyras jame siekė perduoti visą savo meilę dukrai. Tuo metu jis negalėjo suvaldyti emocijų ir apsiverkė. Tada Karolina pasakė: „Tėti, nustok, prašau, kitaip aš susigadinsiu visą makiažą!“Po šių žodžių jie ėmė juoktis ir dar ilgai negalėjo atsitokėti nuo jaudulio.

2. Šioje nuotraukoje nuotaka pažindina savo išrinktąjį su seneliu, kuris dėl sveikatos būklės negalėjo
dalyvauti jų santuokos ceremonijoje.

3. Visi svečiai šiose vestuvėse apsiverkė, kai jaunavedžių sūnus vidury ceremonijos pribėgo prie tėčio ir ėmė jį bučiuoti.

4. Čia įamžintas momentas, kai nuotakos tėvas sakė kalbą jaunavedžiams. Jis pasakojo, kaip jų šeima atvyko iš Venesuelos, o vaikino artimieji – iš Indijos, kaip jie ieškojo geresnio gyvenimo, siekė suteikti vaikams tik geriausia ir kad jis labai džiaugiasi matydamas, kaip jo svajonės pildosi jo vaikuose.

5. Ši nuotaka labai laiminga, tačiau priešakyje jos laukia didelė tragedija.

Metų bėgyje po laimingo įvykio jai aptiko vėžį. Operacija nepadėjo ir gydytojai pasakė, kad moteriai liko gyventi apie 6 mėnesius. Tuomet ji persikėlė į valstiją, kur eutanazija buvo legali, ir mirė 29-erių. Šis įvykis sukrėtė visą šalį…

6. Ši jautri, bet labai laiminga foto buvo padaryta tada, kai fotografas jau ruošėsi išeiti. Tuo metu jaunikis priėjo prie jo ir paprašė padaryti porą jo šokio su močiute nuotraukų. Jai buvo daugiau nei 90 metų ir ji vos judėjo, tačiau kokia buvo laiminga, kai anūkas pakvietė ją šokio! O kai jis pabučiavo ją į kaktą, apsiašarojo visi, įskaitant fotografą.

7. Jos mamos gyvybę likus porai metų iki vestuvių pasiglemžė vėžys. Nuotraukoje įamžintą akimirką
nuotaka skaito jos laišką.

8. Vėliau žiūrėdama į šią foto, nuotaka prisipažino, kad ji geriausia iš visų, padarytų per vestuves.

Esmė tame, kad likus porai savaičių iki vestuvių sužadėtinis su jos sūnumi važinėjo dviračiais. Tada jaunuolis nukrito ir smarkiai susitrenkė galvą. Berniukas įveikė porą kilometrų, kad pakviestų pagalbą.

Vaikiną paralyžiavo, tačiau vestuvių nusprendė neperkelti. Dar daugiau, prie altoriaus jis nuėjo pats (žengti kelis žingsnius padėjo jo draugas). Todėl nuotakos sūnaus veido išraiška tuo momentu yra viskas!

9. Fotografas prisimena, kad kai nuotaka jam pasakė: „Jūs ne prieš, jei aš darysiu kelis darbus vienu metu?“ Prieš du mėnesius ji pagimdė dvynius.

10. Jaunavedžiams teko paskubėti su vestuvėmis, kad jas galėtų pamatyti nuotakos mama, kuri sirgo vėžiu.

Praėjus 3 mėnesiams po vestuvių jos neliko, bet laimei, moteris turi šią nuotrauką, kurioje fotografas įamžino visą jų santykių meilę ir šilumą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page