Idomybes

Ties realybės riba: du broliai ir sesuo gimė skirtingais metais, bet tą pačią dieną

Du moters sūnūs ir dukra turi galimybę kasmet švęsti gimtadienį sausio 11. Pasakojame toliau, kaip moteriai taip pavyko suplanuoti nėštumus.

Moteris pagimdė 3 vaikus vieną dieną

31 metų Šineid pasidalijo neįtikėtina savo istorija. Ji pagimdė 3 vaikus skirtingais metais, tačiau tą pačią dieną. Dabar Liujis, Šajus ir Demi dalijasi savo gimimo dieną su kitais broliais ir seserimi.

Labiausiai pasisekė vyriausiam sūnui Liujisui, spėjusiam pirmuosius 6 savo gyvenimo metus atšvęsti savo gimimo dieną vienam. Jo brolis gimė kaip tik šventės metu. Gydytojai prognozavo, kad gimdymas prasidės 4 dienomis vėliau, tačiau berniukas atėjo į pasaulį greičiau.

Mes planavome eiti gerti arbatos po mokyklos gimimo dienos proga, tačiau Šajus nusprendė pasirodyti anksčiau, per brolio gimtadienį, todėl Liujis nuėjo pas mamą ir tėtį. Jis nebuvo laimingas,- prisimena moteris.

Šineid tikėjosi, kad brolis – tai puiki dovana sūnui gimimo dienai. Tačiau Liujis jos neįvertino. Po 3 metų ji vėl pastojo ir šįkart laukėsi dukters. Išankstinė gimdymo data buvo sausio 15, bet likimas nusprendė kitaip. Todėl sesutė Demi pradžiugino brolius per jų gimimo dieną ir gimė 2019 metų sausio 11 d.

Jie buvo susijaudinę dėl sesutės, dėl vėlesnių komplikacijų man teko atlikti cezario pjūvį ir aš negalėjau patikėti savo ausimis, kai akušerė man pasakė, kad vienintelė tinkama data – sausio 11. Mane tai apstulbino ir aš iš pradžių pasakiau ne,- pasakoja moteris.

Vyriausias sūnus pagalvojo, kad motina juokauja, kai tai sužinojo. Vaikai buvo nustebę, kad jiems teks
dalintis gimtadienį dar ir su sese.

Aš nežinau, kiek tai reta, bet medicinos seselės niekada anksčiau apie tai negirdėjo ir niekas manimi netiki, kad visi vaikai gimė vieną dieną. Ypač kai aš užsakau 3 tortus arba perku 3 plakatus gimimo dienai,- dalijasi moteris.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page