Idomybes

Trys moterys vyro gyvenime: istorija su gilia prasme

Vyro gyvenime iš tikrųjų gali būti daug moterų, bet ateina momentas, kai jis supranta, kad tikrai myli tik šias…tuo momentu jis tampa vyru, kuris tikrai vertas meilės ir pagarbos.

Pirmoji moteris visada lieka pirmoji. Kiek moterų gyvenime bebūtų, jos niekada nebus pirmos. Nors, žinoma, gali būti vienintelėmis, mylimomis,….bet ne pirmomis.

Antroji moteris atsiranda, kai jis jau pasiruošęs mylėti kitaip. Stipriai, švelniai, aistringai. Jis gali bartis su ja, išeiti į kitą kambarį, įsižeisti, išvaryti, susigrąžinti. Antroji moteris kartais jam tampa tokia, kaip ir pirmoji.

Tokia pat rūpestinga. Ji pergyvena, kad jis pavargo darbe, kad nepavakarieniavo, rūpinasi juo, kai jis blogai jaučiasi…

Trečioji moteris visai nepanaši į pirmąsias. Ji visam gyvenimui lieka maža princese, kurią reikia apsaugoti ir ginti.

Trečioji moteris taip greit auga.

Jis jaučia, kad jis ją praranda. Ir kai ji tampa visai suaugusi, jis suvokia, kad jis jos neprarado, o ją paleido, kad ji galutinai suaugtų…kad ji ateitų pas jį į svečius, pasakotų istorijas, apkabintų ir sakytų, kad pasiilgo.

Šios trys moterys beveik kiekvieno vyro gyvenime: pirmoji – (visada pirma) – mama, antroji – mylima žmona, trečioji – dievinama dukra.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page