Idomybes

Vyras per mėnesį gaudavo 6 tūkstančius, o žmonai meluodavo, kad tik 3

Linai atrodė, kad jos šeima paprasta. Ji mylėjo savo vyrą ir pasitikėjo juo. Jie gyveno vidutiniškai – ne prabangiai, bet ir ne skurdžiai. Moteris per mėnesį uždirbdavo 1000 eurų, ji dirbo siuvimo ceche. O vyro darbas buvo pamaininis.

Sutuoktiniai turėjo 3 vaikučius. Iš tiesų Lina norėjo tik vieno vaiko, juk pati užaugo daugiavaikėje šeimoje, tačiau likimas nusprendė kitaip. O ir vyras manė, kad vienas vaikas – tai mažai.

Bet jis turbūt negalvojo, kad vaikams reikia tiek pinigų. Būtent trečio vaiko gimimas privertė jį pajudėti iš mirties taško ir pradėti važinėti į komandiruotes.

Po 3 mėnesius Lina gyvendavo viena ir užsiimdavo vaikais. Ji vos išgyvendavo iš savo algos, ačiū dievui, kad turėjo sodą, tai daržas labai gelbėjo.

Jei ne savi vaisiai ir daržovės, būtų nelengva. Kai vyras grįždavo namo, jis pasididžiuodamas įteikdavo žmonai 3000 eurų. Tai yra, po tūkstantį už kiekvieną mėnesį.

– Vaidai, kodėl tavo alga tokia maža? Tu juk į užsienį ne veltui važinėji,- kartą paklausė Lina.

– Aš gaunu 3000 per mėnesį, bet man irgi iš kažko reikia gyventi. Tu žinai, kokios ten kainos? O būsto nuoma, o maistas!

Lina iškart nutilo. Ji nežinojo, kad būstą nuomoja firma, dar ir pietus apmoka. Ji šventai tikėjo jo žodžiais ir nustojo piktintis. Tačiau kartą yla išlindo iš maišo…

Kartą Vaidas išplepėjo savo draugui apie algą. Tačiau neapgalvojo vieno fakto – juk žmonos draugauja tarpusavyje. Kai jis gerokai įkaušo, pasakė, kad už mėnesį gauna 6000.

Tai yra, per 3 mėnesius gali nesunkiai sutaupyti 10000. Ir visus tuos pinigus jis sukiša į alkoholį, vakarėlius ir dovanas meilužėms.

Žmonai atiduoda likutį.

– Tu tik saviškei nieko nesakyk, o tai ji Linai išplepės!

Kaip jau supratote, tiesą Lina visgi sužinojo. Jai buvo taip skaudu, kad ji negalėjo nurimti. Ne tiek dėl savęs, kiek dėl vaikų.

– O ko tu iš manęs nori? Aš negaliu be bobos 3 mėnesius gyventi! – ėmė teisintis Vaidas.

Žinoma, po šio incidento Lina padavė skyryboms. Alimentus priteisė solidžius, juk Vaido alga buvo oficiali. Išėjo taip, kad išsiskyręs atidavė daugiau pinigų, nei gyvendamas santuokoje. Nebeišeis švaistyti pinigų vėjais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page