Idomybes

Žavinga moteris – kas ji?

Tai angeliško charakterio moteris, pasišventusi aukštiems standartams ir vertybėms.

Ji – tobula žmona, kuri supranta savo vyro poreikius ir lengvai reaguoja į jo jausmus.

Ji nesusitelkia į tai, kad perdarytų jį į vyrą, kuriuo jis turi būti, tačiau priima

jį tokį, koks jis yra, atleisdama jo žmogiškąsias silpnybes ir fokusuodamasi į jo stipriąsias savybes.

Nors ji paklusni ir pasiaukojanti, ji neleidžia, kad ją tryptų ir žemintų.

Ji ne kilimėlis prie durų, ne tarnaitė ir ne vergė. Būti tikra moterimi – reiškia neprarasti savigarbos jausmo, suvokimo, kad tu esi vertinga asmenybė, nusipelnanti deramo elgesio.

Toks požiūris į save padeda jai išlaikyti karališką poziciją, kuri reikalauja pagarbos.

Ji didžiuojasi tuo, kad ji moteris ir daro viską, kas jos jėgose, kad vystytų savo moteriškumą ne kaip išorines švelnumo apraiškas, o kaip gilius asmenybės bruožus.

Čia įeina išvaizdos ir manierų moteriškumas ir vidinis pozicijų bei tikslų moteriškumas. Kadangi ji – tikrai moteriška moteris, ji turi žavesio, kuris nepažįsta amžiaus ribų.

Ji – laisva dvasia, ji gali rinktis savo gyvenimą ir tai, koks jis bus. Jei ji išteka, ji renkasi gyvenimą šeimoje. Nors ji didžiąją savo laiko dalį pašvenčia šeimai, ji nesijaučia įkalinta namuose.

Ji aukojasi savanoriškai ir iš visos širdies, stumiama švelnios meilės saviems ir rūpinimosi jais. Savo darbe ji mato šventą pasaulinės reikšmės pareigą. Jos karjera – tai karjera namie, jos šlovė – vyro pagarba jai ir vaikų laimė.

Ji naivi ir patikli kaip vaikas. Jos veidas švyti dėl to, kad ji mylima vyro.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page