Idomybes

Mokyklinė meilė. Praėjo 20 metų nuo mokyklos baigimo ir kiekvieną mano gimimo dieną skambina mano klasiokas ir visada mane sveikina

Kaip sakoma, pirmoji mokyklinė meilė nepamirštama.

Praėjo 20 metų nuo mokyklos baigimo. Antroje klasėje aš patikau, ir jis man taip pat patiko. Štai taip ir prasidėjo mūsų draugystė.

Visi klasėje žinojo, kad jis mane myli. Po 7 klasės jis jau planavo, kaip po mokyklos mes susituoksime. Tačiau aš buvau ne jų tautybės, jo mama buvo prieš mūsų draugystę.

Po 12 klasės mūsų keliai išsiskyrė. Po kurio laiko įsimylėjau savo būsimą vyrą ir štai mes jau gyvename 17 metų.

Savo vyrą labai myliu. Bet visus 20 metų per kiekvieną mano gimimo dieną skambina mano klasiokas ir visada mane sveikina.

Jis, žinoma, sako, kad be reikalo tada paklausė mamos, su laiku jis irgi vedė. Jis manė, kad aš vis tiek išsiskirsiu ir mes susituoksime, o jam teko vesti, nes laikas bėgo.

Tačiau mano nuotraukas jis saugo nuo mokyklos.

Kiti klasiokai man sako, kad jo žmona negali manęs pakęsti. Nors mes su ja nepažįstamos!

Kaip manote, jis iki šiol mane myli?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page