Laisvalaikis

Žodžiai, kuriuos būtina visada kartoti savo sūnums. Net kai jie suaugę!

„Tu protingas, tau viskas pasiseks“

Labai svarbus dalykas kiekvienam būsimam vyrui yra intelektas. Stipriosios lyties atstovai, proto dėka, pasiekia sėkmės darbe, gyvenime, santykiuose. Todėl, išgirdę iš tėvo žodžius „tu protingas“, kartu su „viskas tau pavyks“, suteikia berniukams sparnus, padidina jų pasitikėjimą savo jėgomis.

„Laikykis duoto žodžio“

Berniukams disciplina – vienas iš svarbiausių auklėjimo faktorių. Labai gerai, jei tėvas seka, kaip laikomasi disciplinos. Taip pat svarbu išmokyti sūnų būti savo žodžio šeimininku: pasakei – padarei, tai – vyriška. Atsakomybė už savo duotą žodį, jo laikymasis, padidina reiklumą sau, o atitinkamai pakelia vaiko savigarbą ir skatina jį tobulėti.

„Gyvenk pagal pajamas“

Kol berniukas netapo vyru ir neturi atsakomybės už savo šeimą, finansiniu atžvilgiu jis dažniausiai elgiasi, lyg vaikas mugėje: pamatė – užsinorėjo – nusipirko. Ir jam negaila ilgai taupytų pinigų, nelengvai uždirbtų. O kai kas ir skolinasi, jei neužtenka. Čia štai ir pravers tėvo patarimas: „Gyvenk pagal pajamas, nesiskolink, visada pasitenkink tuo, ką pats turi“.

 „Nesustok ties pasiektu“

Vyrai iš prigimties turi lyderio savybes. Jie visada nori būti pirmieji kurioje nors srityje, geriausi, drąsiausi, stipresni, protingesni, išmoningesni ir t.t. Bet kartais, pasiekia kažkurios aukštumos, jie gali sustoti, besimaudydami šlovės spinduliuose. Šlovė praeina, pasiekimas blanksta, o berniukai nusimena, pyksta, patiria dvasinį kritimą. Kad to nenutiktų, tėvas turėtų mokyti sūnų užsibrėžti aukštą kartelė ir ją vis kelti, santykyje su laiku.

„Nesustok ties pasiektu, eik pirmyn, būk geresnis“, – tokius žodžius girdėdamas, berniukas lengviau įveiks kliūtis, aplinkybes ir sieks naujų pasiekimų aukštumų.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page