Sveikata ir grožis

2024-ųjų madingos kelnės turi būti plačios! Palazzo, bananai ar sijonkelnės – renkamės pagal figūrą

  • Palazzo
    Reikia pasakyti, kad moterys jau labai seniai mėgsta šias kelnes. Reikalas tame, kad jos labai patogios. Ne veltui pati Koko Šanel jas mėgo, mes su ja sutinkame, šios kelnės tobulos.

Šį sezoną bus madingos klasikinės palazzo su aukšta talija ir laisvo kirpimo.  Audinį, spalvą ir piešinį rinkis pati.

Svarbiausias palazzo kelnių privalumas – jos tinka visoms. Šios kelnės savo kirpimo dėka paslepia bet kokius kojų defektus, taip pat vizualiai jas pailgindamos.

  • Kiulotai (sijonkelnės)

Šios kelnės atsirado XVIII amžiuje. Jau tada moterys įvertino jų patogumą ir praktiškumą. Kas gi galėjo žinoti, kad šiame sezone jos vėl bus madingos?

Kiulotai — tai plačios, patrumpintos kelnės su paaukštintu liemeniu. Jos atrodo labai stilingai, suteikdamos kiekvienam įvaizdžiui unikalumo.

  • „Bananai“
    Dar vienos kelnės, labai madingos šį sezoną. Fasonas ne veltui pavadintas vaisiaus vardu: kirpimas primena banano formą.

    Bananai — laisvo kirpio kelnės, truputį siaurėjančios į apačią. Skiriamasis šių kelnių bruožas – truputį paaukštinta talija, kelios klostės ant talijos, tokiu būdu ir praplatinančios kelnes per klubu.

  • Kelnės karrot

Kelnės karrot, arba „morkos“ — tai kelnės su plačiu viršumi ir siaura apačia. Dažniausiai būna patrumpintos, bet būna ir ilgų fasonų.

Jei bananai turi ovalią formą, tai karrot modelis yra tiesaus kirpimo. Tuojos ir skiriasi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page