Sveikata ir grožis

„Dūmelis“ ant nagų: manikiūras, kuris sušildys tave per šalčius

Pasakojame apie naują nagų tendenciją – dūminį manikiūrą, kuris atrodo neįtikėtinai stilingai ir jaukiai!

Ak jau tas manikiūras!

Nauji jo variantai talentingų meistrų dėka atsiranda vos ne kiekvieną savaitę, tačiau jų niekada nebūna per daug. Kartais tau pakanka tik pamatyti naują įdomų nagų dizainą.

Instagrame ar TikToke ir viskas – tu jau užsidegei ir skubi užsirašyti pas mylimą meistrę, kad jį pakartotum.

Žinoma, klasika niekada neišeina iš mados, tačiau net pačioms griežčiausioms konservatorėms kartais norisi išbandyti ką nors nauja.

Ir jei tokie variantai, kaip švelnus ir romantiškas prancūziškas ar amžinai aktualus raudonas tau jau išties pabodo, pats laikas atkreipti dėmesį į kažką ultramadingo ir sezoniško.

Tai ką gi išbandyti šią žiemą vietoje banalaus manikiūro su snaigių ar eglučių paveikslėliais? Mes žinome tikslų atsakymą – „dūmelį“ ant nagų!

Tik nereikia iškart išsigąsti ir netekti žado – ugnies šou mes nerengsime (paliksime šias pramogas Naujųjų nakčiai!).

Kalbame apie neįprastą nagų dizainą, kuris pastaruoju metu labai populiarus internete.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page