Idomybes

Šuo sugraužė merginos batus už 500 dolerių. Tačiau jos vaikinas sutaisė juos taip, kad pavydėtų net pats Louboutinas!

Daugelis augintinių neabejingi savo šeimininkų avalynei. Turbūt tarp jūsų atsiras šunų ir kačių savininkų, kuriems teko rasti savo mėgstamų batelių porą apverktinos būklės keturkojų draugų dėka. Su tuo susidūrė ir šiandieninio mūsų straipsnio herojai.

Alanas Padzinskis – 25 metų fechtavimo instruktorius ir kalvis, kuris turi savo dirbtuvę ir kuria videoblogą YouTube. Kartu su savo mergina Jagoda jaunuolis gyvena Peremislyje (Lenkija).

Kartą ryte Alano mylimoji nuėjo į virtuvę virti kavos ir eidama koridoriumi pamatė savo batelius labai apverktinos būklės. Kalifas, jaunuolio šuo, sugraužė avalynę už 500 dolerių.

Alanui pasidarė labai nepatogu dėl savo augintinio išdaigos. Taigi jis pasiėmė batelius ir išėjo į dirbtuvę.
Iš pradžių vaikinas bandė užlopyti skylutę, tačiau to nepakako. Tuomet Alanas nusprendė papildyti užpakalinę batelio dalį plokšte iš nerūdijančio plieno.

Jis taip pat pridėjo truputį žalvario, kad suteiktų avalynei spalvos ir stiliaus. Tokiu pat būdu kalvis padirbėjo ir su kulniukais.

Kad batelis atrodytų organiškai, priekinės dalies vaizdą irgi teko truputį pakeisti.

„Tiuningo“ rezultatai viršijo visus lūkesčius. Vaikino kūrybingumo gali pavydėti net avalynės guru Kristianas Louboutinas!

Kaip manote, gal Alanui vertėtų persikvalifikuoti ir paversti batus savo profesija? Ar jūs norėtume tokių batelių?

Laukiame jūsų atsakymų komentaruose!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page