Idomybes

7 priežastys, kodėl jūs iki šiol nesusirandate sau poros

  1. Jūsų savivertė per žema

Visi mes turime kritikuojančius vidinius balsus, sakančius, kad mes per liesi, per seni arba nepakankamai gražūs. Kai jūs vadovaujatės vien tuo „vidiniu kritikuojančiu balsu“, jūsų elgesys keičiasi ir jūs atstumiate kitus žmones.

  1. Konkurencijos baimė.

Dažniausiai žema savivertė atveda prie konkurencijos baimės. Tai reiškia, kad jūs pasiruošę iškart apleisti savo pozicijas, kai matote, kad dar kažkas myli arba domisi jūsų žmogumi.

  1. Jūs per daug atsargūs.

Dauguma iš mūsų jau yra pajutę sudaužytos širdies skausmą, buvo išduoti, kažkieno sužeisti, to, kurį mylėjote. Po to jūs nusprendėte užverti savo širdį ir bijote pradėti santykius.

  1. Jus traukia nesveiki santykiai.

Daugelis žmonių nesąmoningai turi motyvaciją ieškoti toksiškų santykių. Tokie žmonės pasirenka partnerį, kuris jiems emociškai neprieinamas.

Pažvelkite kritiškai į santykius. Ar jums reikalinga dar viena patirtis, kokią jūs jau esate turėję?

  1. Priekabumas.

Priekabumas ar išrankumas yra gerai, bet visur turi būti saikas. Idealių žmonių nėra, mes visi esame netobuli. Todėl būkite šiek tiek atlaidūs kitiems žmonėms.

  1. Jūs mėgstate vienatvę.

Su amžiumi mes pamėgstame savo komforto zoną ir net nebandom kirsti jos ribų. Bet jūs negalite užsidaryti nuo pasaulio. Reikia išeiti iš įprastinės aplinkos, mesti sau iššūkį ir susitikti su naujais žmonėmis.

  1. Per daug taisyklių.

Su amžiumi mes dažnai nusistatom sau asmeninio gyvenimo taisykles. Tačiau tai – nereikalingi stabdžiai, trukdantys susikurti ilgalaikius asmeninius santykius. Klausykitės savo širdies ir nors kartais padarykite išimtį savo taisyklėje.

O jūs jau sutikote savo meilę?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page