Idomybes

Sesuo nepakvietė manęs į savo vestuves, nes priaugau svorio

Aš taip supykau ant savo sesers, kad tiesiog neturiu žodžių. Po gimdymo aš smarkiai papilnėjau ir dėl to labai kompleksuoju. Sesuo tai žino. Tačiau tai nesutrukdė jai nepakviesti manęs į vestuves.

– Mano vyro giminaičiai pamatys tave ir pagalvos, kad aš po gimdymo irgi taip išstorėsiu! Mes su sese visada buvome liesutės. Draugavome ir palaikėme artimus santykius. Padėjau jai su mokslais, juk baigiau universitetą keliais metais anksčiau. Monika dažnai ateidavo pas mus į svečius paplepėti.

Kai mes su vyru susituokėme, sužinojome, kad yra problemų su reprodukcine sveikata. Ir aš buvau ne visai sveika, ir jis. Jei vyras pasigydė ir pamiršo, tai man hormoninis gydymas „dovanojo“ keliasdešimt kilogramų.

Žinoma, man tai nepatiko, tačiau supratau, dėl ko tai darau. Žinojau, kad po gimdymo palaipsniui atgausiu formas. Tačiau tikrovėje viskas pasirodė kitaip – paromis sėdžiu su vaiku, todėl neturiu laiko sau. Viskas stovi vietoje, ką bedaryčiau.

Bet svarbiausia, kad man pavyko išnešioti ir pagimdyti sveiką mergaitę. Vyras neakcentuoja dėmesio į mano pilnumą. Jis, kaip ir aš, tikisi, kad tai laikinas reiškinys. Aš dedu maksimalias pastangas, kad greičiau sugrįžčiau į savo įprastą formą.

Kalbėjau su endokrinologu, dietologu ir ginekologu – visi pataria duoti laiko organizmui, kad jis atsistatytų. Negalima grįžti į savo svorį per mėnesį, juk tai neigiamai atsilieps sveikatai. Štai aš ir laukiau momento, kai bus galima imtis savo svajonių figūros.

Supratau, kad gydytojai teisūs. Gamtos neapgausi. Būtent todėl susitaikiau su oversize drabužiais ir nustojau verkti, žiūrėdama į veidrodį. Paprasčiausiai sumažinau maisto kiekį ir stengiausi daug vaikščioti pėsčiomis.

Mano sesuo tuo metu susiruošė tekėti. Jos sužadėtinio aš nepažinojau. Kai Monika tėvus supažindino su žentu, aš gulėjau gimdymo namuose. O paskui nebuvo galimybės susipažinti.

Tikėjausi susipažinti per vestuves, net susitariau su anyta, kad ji pabus su anūke. Tačiau paaiškėjo, kad sesuo ir nesiruošia manęs kviesti. Buvau šoke. Iš pradžių pagalvojau, kad ji tiesiog pamiršo išsiųsti kvietimą, bet paskui Monika pasakė, kad padarė tai tyčia.

Ji nenori manęs matyti savo vestuvėse. Ji nervinosi, vartė akis ir bandė paaiškinti, kad aš padarysiu jai gėdą. Matote, vyras gali pagalvoti, kad ji lygiai taip pat išstorės. O ji nenori nereikalingų problemų, štai ir priėmė tokį sprendimą. Ji ilgai teisino tokį poelgį, bet, tiesą sakanti, nenorėjau jos klausytis.

Niekada nemaniau, kad antsvoris taps sesers išdavystės priežastimi. Monika pasiūlė atšvęsti jos vestuves atskirai, bet aš nenoriu.

Galbūt Monika ir teisi, tačiau aš negaliu rasti jai pateisinimo. Man labai apmaudu, juk ji pažemino mane ir
pamynė mano savivertę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page