Idomybes

Dizaineris kuria labai apetitiškus desertų pavidalo batus

Krisas Kempbelas dirbo kompanijoje, kuri užsiima sportbačiais, daugiau nei septynis metus. Ir kartą jam atėjo idėja išrasti batus, panašius į jo mėgstamus saldumynus.

Taip dizaineris įkūrė savo prekės ženklą Shoe Bakery, kuris iškart tapo populiarus.

Kriso verslas klesti. „Avalynės kepyklos“ batai gali kainuoti 80-300 dolerių. Visi jo „saldūs kūriniai“ gaminami rankomis (viena pora gali „kepti“ beveik mėnesį!).

Batai ir iš tiesų atrodo apetitiškai, žiūri į juos ir norisi atsikąsti gabalėlį kremo, biskvito, ar suvalgyti vyšnaitę nuo noselės galiuko.

Krisas kruopščiai atsižvelgia į detales.

Dekoracijoms jis naudoja tikrus konditerijos įrankius ir instrumentus. Dizaineris mano, kad kiekviena moteris turi turėti nors vieną nepamirštamą daiktą garderobe, tokį, kurio neturi niekas pasaulyje, o tame jį palaiko mylima žmona.

Kartą Krisas pardavė batų porą už 15 milijonų dolerių, kadangi avalynė buvo papuošta briliantais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page