Idomybes

Močiutė-kultūristė pakerėjo interneto naudotojus savo išvaizda

Senatvė neišvengiamai ateina, tai nepermaldaujamas pasaulio dėsnis, tačiau visiškai ne nuosprendis, ką kasdien ir įrodinėja 70-metė tinklaraštininkė-kultūristė Rebeka Vudi.

Amerikietė gimė 1949 metais ir nuo mažens augo sportininkų apsuptyje. Jos tėvas buvo jaunuolių krepšinio ir tinklinio treneris, o taip pat vedė treniruotes jos gimtojo Kanzas Sičio, Misūrio valstija, fitneso centre. Rebekos brolis buvo profesionalus boksininkas. Jaunystėje ji buvo trapi, jos ūgis vos 1,45 m, tačiau po trečiojo vaiko gimimo moteriai teko kovoti su antsvoriu.

Ji atėjo į treniruoklių salę po 30-ies norėdama atgauti formą ir nugalėti ligą. Prieš du metus Vudi nustatė chroniško reumatoidinio artrito diagnozę, liga deformuoja sąnarius, mažina judėjimo aktyvumą ir dažnai yra lydima skausmingų pojūčių bei diskomforto.

Gydytojai uždraudė jai intensyvų krūvį, tuo labiau jėgos, tačiau Rebeka priėmė sąmoningą sprendimą ir jau po dviejų metų debiutavo kūno rengybos šou. Sulig kiekvienais metais ji iškovodavo vis daugiau pergalių ir medalių. O 36-erių ji susipažino su sportininku, jaunesniu už ją 14 metų.

Stivas ir Rebeka iki šiol kartu ir vis taip pat užsiima kūno rengyba ir jėgos sportu. Moteris prisipažįsta, kad visada buvo vyriausia varžybų dalyvė savo kategorijoje ir 35+. Pastarąjį kartą ji nugalėjo tarptautiniame kūno rengybos turnyre BB NPC Muscle Mayhem Master 2019 metais, būdama 69 metų amžiaus.

Nepaisydama vaikų ir 7 anūkų, Rebeka Vudi neskuba palikti sportininkės karjeros, tiesa, ji pripažįsta, kad prieš 30 metų galėjo „išspausti“ žymiai didesnį svorį. Per visus tuos metus treniruotės salėje tapo įprasta rutina ir būtinybe, o kartu su mitybos korekcija moteris seniai atsikratė pergyvenimų dėl svorio.

Savo Instagram profilyje ji dalijasi, kad su malonumu valgo skanų maistą ir mėgaujasi alkoholiniais gėrimais, tačiau visada išsaugo saiko jausmą.

Rebekos devizu galima laikyti posakį „Nėra būdo sustabdyti laiką, tačiau yra būdas senti elegantiškai“. O ypatingu apdovanojimu ji vadina pilnus susižavėjimo ir dėkingumo komentarus prie savo fotopublikacijų.

Moteris džiaugiasi, kad jai pavyksta įkvėpti žmones savo gyvenimo pavyzdžiu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page