Idomybes

10 tikros draugės požymių. O jums pavyko tokią rasti?

1.Ji niekada neliežuvaus apie jus jums už nugaros.

2.Jūsų humoro jausmas sutampa. Kai kuriuos juokelius suprantate tik jūs abi.

3.Tikra draugė visada gins jus ginčuose, netgi, kai jūs neteisi. Kai būsite vienos, ji gali pasakyti jums, kad ji nepalaiko jūsų nuomonės, bet kitų akivaizdoje bus jūsų advokatu.

4. Ji visada pasiruošusi jus išklausyti, netgi jei jūsų monologas bus vien iš skundų, nes ji supranta, kaip svarbu tokiais momentais išlieti dūšią.

5. Tikra draugė visada ras jums laiko. Net jei ji turi neatidėliotinų reikalų, ji ras porą minučių, kad pasikalbėtų su jumis telefonu, padrąsintų ir duotų vertingą patarimą.

6. Jei jums reikia pagalbos, ji atbėgs pas jus netgi naktį. Arba bent jau pasakys, kaip išspręsti problemą.

7. Ji niekada nevilios jūsų vyro, net nekaltai neflirtuos ir nekoketuos.

8. Su ja galima valandų valandas kalbėtis, apie ką tik nori — naują serialą, perskaitytą knygą, patikusį vaikiną arba apie suknelę.

9. Tikra draugė pasakys tiesą, netgi jei visi kiti jums pataikaus.

10. Ji visada duos gerą patarimą. Gera draugė gali pakeisti kvalifikuotą psichologą, fitneso trenerį, dietologą ir stilistą, juk ji pažįsta jus geriau už kitus.

O jūs tikite moteriška draugyste? Ar pavyko jums rasti tikrą draugę? Papasakokite mums apie tai komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page