Idomybes

Neįgalus vaikinas pamatė kačiuką, patekusį į bėdą. Jis nekvietė pagalbos, o ėmėsi gelbėti pats

Ši istorija nutiko nedideliame Malaizijos mieste. Praeiviai pamatė, kaip vaikinas vežimėliu greitai juda šaligatviu.

Pėsčiųjų takas driekėsi palei kanalą, nuo vandens jį skyrė žolynas ir gyvatvorė. Po kelias dienas trukusio smarkaus lietaus kanalas buvo pilnas vandens. Kažkuriuo momentu vaikinas staigiai sustojo, išlipo iš vežimėlio ir rankomis ėmė judėti arčiau vandens. Viskas vyko taip greitai, kad praeiviai negalėjo suprasti, kas privertė vaikiną veikti taip netikėtai.

Vaikinas uoliai skynėsi į priekį, kol pasiekė vandenį. Tik tada aplinkiniai suprato, kas privertė jį veikti taip keistai – ant pakraščio iš visų jėgų laikydamasis už žolių, kabėjo mažas kačiukas, kiekvieną sekundę rizikuodamas nukristi į sraunią tėkmę.

Greičiausiai, kirsdamas kanalą tilteliu, vyras pastebėjo gyvūną ir suskubo jam į pagalbą. Vaikinas nesvarstė ir nesikreipė į kitus žmones pagalbos, nepaisydamas to, kad neturi kojų, pats susidorojo su situacija. Vyras buvo visas šlapias ir buvo matyti, kad kelias iki kanalo buvo jam nelengvas, tačiau jo pastangos pasiteisino – jis išgelbėjo gyvybę gyvūnui.

Kai kačiukas po kojomis pajuto tvirtą žemę, ėmė sukiotis aplink savo gelbėtoją, bandydamas jam atsidėkoti. Kaip susiklostė vyriškio ir gyvūno likimas, nežinoma, bet norisi tikėti, kad mažylis atrado naujus namus.

Net jei tai ne taip, jis gavo labai vertingą dovaną – gyvenimą, o tai reiškia, ir šansą būti laimingu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page