Sveikata ir grožis

Pigmentas trumpiems nagams: stilingos 2022 metų manikiūro idėjos

Efektingas pigmentas jau ne pirmą sezoną yra madingų nagų dailės tendencijų tope. Jis suteikia įvaizdžiui efektingumo, prabangos, suteikia galimybę eksperimentuoti su atspalviais ir paletėmis.

Tokio padengimo rūšių pakanka, todėl nereikia abejoti – pasirinkimas gausus. Toksmanikiūras organiškai atrodo ant trumpų nagų. Vizualiai jie atrodo ilgesni ir harmoningesni. Lakoniškam dizainui pakanka paimti vieną lako atspalvį ir įtrinti pigmentą. Gausis tuo pat metu paprastai ir labai išraiškingai.

Pigmentas – puikus sprendimas trumpiems nagams.

Jei jūs mėgstate blizgančius sprendimus, išsiskirti iš minios, tai galima drąsiai atlikti tokią nagų dailę bet kokiam amžiui ir stiliui.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page