Gyvūnai

Dešimtys žmonių gaudė, bet vis tiek paleido vieną paršelį

Markas Lini, restorano „Linney Breuax“ savininkas Amerikos Talkvos miestelyje, Oklahomos valstijoje, neigia režisūrą. Nors pripažįsta – jo įstaigai išėjo puiki reklama ir net nėra prie ko prikibti. Įžūlaus paršelio gaudynių video pateko į daugelį masinės informacijos priemonių, tačiau stebinančiu būdu liko be kitų dėmesio. O gaila – tai realiai linksma!

Viskas įvyko dar mėnesio pradžioje, kai pats Markas ryte atvažiavo į darbą. Jis filmavo iš stovėjimo aikštelės prie restorano, kur – tai bent sutapimas – anonsavo naują sumuštinį su kiauliena padaže. Paršeliui, vardu Maršalas, vietiniam chuliganui, vos vos didesniam už katę, tokia politika nepatiko. Ir nors pačiam paršiukui niekas negrėsė, jis vis tiek nusprendė pamokyti žmones!

Mažame miestelyje visi vienas kitam padeda – dešimtys žmonių pasiaukojamai ėmėsi gaudyti paršelį. O šis, pasijutęs ekrano žvaigžde, parodė vikrumo ir greičio stebuklus. Vis ne juokais persigando, kai gaudynių azarte Maršalas iššoko į plentą, bet viskas baigėsi laimingai. Pranešama, kad tą dieną kiauliuko taip ir nepagavo – išalko ir po paros pasidavė pats.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page