Gyvūnai

Šuniukas Paršelis gimė rausvas ir kurčias, tačiau tai nesugadino jam gyvenimo

Šuniukas su mielu vardu Paršelis atėjo į pasaulį kurčias, aklas ir neįprastos išvaizdos. Esmė tame, kad mažo šunelio kailyje nėra pigmento.

Tačiau nepaisant to, mažylis sugebėjo rasti mylinčią rūpestingą šeimą ir gyventi laimingą gyvenimą.

Paršelis gimė Konektikuto valstijoje. Šunelį ir likusius 40 jo gentainių išgelbėjo zooapsauga.

Veterinarė Melisa Šapiro, kuri rūpinosi gyvūnu, manė, kad po kurio laiko atiduos jį į prieglaudą. Tačiau po poros mėnesių ji suvokė, kad negali išsiskirti su šuneliu.

Pirmą mėnesį Melisa net negalėjo išeiti iš namų, kadangi Paršeliui reikėjo nuolatinio dėmesio. Jį reikėjo prižiūrėti kaip neįgalų vaiką.

Greitai mažylis nustojo bijoti žmonių ir jau su malonumu mezgė naujas pažintis.

Mažas šuniukas negirdi ir nemato, tačiau jo egzistavimas šiame pasaulyje turi ypatingą reikšmę: Paršelis moko žmones su vienoda meile žvelgti į visus, nepriklausomai nuo jų trūkumų ir skirtumų nuo kitų.

Dauguma žmonių nerizikuoja įsigyti  neįgalių gyvūnų, baimindamiesi sudėtingos jų priežiūros. Bet kai jie mato Paršelio nuotraukas socialiniuose tinkluose, ryžtasi atiduoti savo meilę būtent „ypatingam“ gyvūnui.

Be to, Paršelis ir jo šeima pardavinėja įvairias prekes ir padeda rinkti lėšas išgelbėtų gyvūnų, kurie irgi turi nestandartinių poreikių, gydymui.

Kartu su tuo tinklapyje pademonstruotas ypatingas mokymo planas, pritaikomas mokyklose asmenybės atsparumo ir empatijos pasiekimui. Pagrindinė plano pamoka jau naudojama vienos iš Masačiusetso valstijos mokyklų trečioje klasėje.

Paršelis visada džiugina savo sekėjus mielomis ir pozityviomis publikacijomis socialiniuose tinkluose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page