Gyvūnai

Katė, vardu Šlako Blokas, virtuoziškai parodo, kad nesiruošia lieknėti

Gyvūnai, ypač naminiai, irgi kenčia nuo nutukimo. Ir juos gydo beveik taip pat – dietomis ir gimnastika. Problema tame, kad žvėreliams malonu būti storiems ir tingiems, o štai stengtis jie nemėgsta. Ir katė vardu Šlako Blokas (Cinderblock) demonstruoja tai geriau už visus.

Šlako Blokas (iškalbinga pravardė) tikrai turi sulieknėti. Gydytojas išrašė vaikščiojimą takeliu vonioje.

Kas nežino – paklausi ir patogi metodika. Kadangi vandenyje savo svoris priimamas lengviau, gyvūnus verčia po truputį vaikščioti ir treniruoti kojas, tuo pačiu deginant riebalus. Minimali traumų rizika, plius vėsu, malonu. Bet Šlako Blokas kitos nuomonės !

Tai bent žvilgsnis! Jame parašyta viskas, ką katė mano apie žmones.

Kadangi dėl didelio svorio katė negali iššokti iš vonios, o ir pavadėlis neleidžia, ji sugalvojo originalų sabotažo būdą. O ką, kas nors rimtai manė priversti išdidų gyvūną užsiiminėti nekenčiamu sportu? Tris kartus ne! Ne, Šlako Bloko neapmausi, ne tam ji šonus atsiaugino!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page