Gyvūnai

Amžinai alkanas katinas atidaro bet kokias spynas ieškodamas maisto

Šią savaitę socialinių tinklų naudotojai atrado naują pūkuotą numylėtinį – storą katiną Keitą. Jis išgarsėjo tuo, kad išlaužė visus šiai dienai žinomus gamyklinius kačių maisto ribotuvus.

Susipažinkite, Keitas. Čia jis sėkmingu rakursu – gražuolis!

O kaip dėl nelabai malonios tiesos?

Reikia iš karto nuvarvinti ašarą ir paaiškinti, kad Keito vaikystė dėl įvairių ligų praėjo alkyje ir kančiose.

Katinėlis pastoviai „sėdėjo“ ant įvairiausių dietų ir vaistų, dėl ko įgijo pastovų amžino alkio jausmą.

Galiausiai jį šiaip ne taip pagydė, tačiau katinas ėmė sparčiai priaugti svorio.

Dabar Keitas sveria daugiau nei 10 kg, nors jam duoda vos 50 g maisto per dieną

O Keitas vis tiek storėja, kadangi išmoko pats gauti maisto. Ne, pelyčių ir paukščiukų negaudo, tačiau gali pastumti 40 kg svorio maišą, kad atidarytų spintelę, kur paslėptas maistas. Kai šeimininkė pastatė šėryklas su elektroninėmis spynomis, Keitas paprasčiausiai išlaužė dėžutę. Ją sutvirtino lipnia juosta –katinas nagu ištraukdavo maistą po vieną. Galiausiai spynų gamintojas apdovanojo Keitą už tai, kad šis sugalvojo 4 naujus būdus jas išlaužti – naujose versijose ištaisys šias silpnas vietas.

Ten, už sklendžių, trokštamas maistas!

Paskutinė šeimininkės viltis – spynos ant spintelių rankenėlių, kurias deda dėl mažylių veiksmų. Tiesa, Keitas vieną tokią jau sulaužė ir dabar ieško būdų įveikti kitas. O ką daryti, jei pilvelis prašo valgyti?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page