Gyvūnai

Mažylis Mančis – kačiukas, kuris niekada neužaugs

Įdomu, kaip tai,kai tu esi antras toks unikalus visame pasaulyje? Jeigu katinas, vardu Mančis, mokėtų kalbėti, vargu ar papasakotų daug linksmo apie savo statusą. Todėl kad jo priežastis – hipoparatireozė.

Liga, dėl kurios Mančis visada liks kačiuku.

Tai jis, mažylis Mančis. Su akimis jam beveik viskas tvarkoje, pašalinis poveikis.

Foto du suaugę katinai, Mančis dešinėje.

Arba taip aiškiau.

Dabar Mančiui jau 8 mėnesiai, bet jis sveria vos 1,7 kg ir niekada neužaugs didesnis. Tiesiogine prasme – nors kačiuko kūnas brendo kaip reikiant, dėl vitamino D ir kalcio deficito jo kaulai atsisakė augti. Todėl jis – katinas kačiuko kūne, nerangus ir juokingas. Dėl to kalta liga, kuri vadinasi hipoparatireozė, kuri yra tokia reta, kad Mančio atvejis yra vos antras veterinarijos istorijoje. Net jeigu diagnozė būtų nustatyta laiku, niekas nežino, kaip jam padėti.

Butelis pieno ir tai didesnis!

Normalaus dydžio katino fone.

Jis toks pat katinas, kaip ir kiti, tik labai mažas.

Dabar Mančis turi šeimą ir šeimininkę – viena iš medicinos seselių pasiėmė jį. Jis iki gyvenimo pabaigos turi gauti kalcio ir vitamino D, kad nekiltų komplikacijų. Iš tiesų niekas gerai nežino, kaip bus, Mančis juk unikumas. Tačiau šeimininkė tikisi geriausio, jai patinka šis neįprastas katinėlis, kuris toks lengvas, kad gali ramiai miegoti jai ant veido, o ji ir nepajus. Jis mielas ir žavus, mažylis Mančis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page