Idomybes

Kaip neįprasta pora įrodė, kad meilė nežino ribų ir stereotipų

Tikra meilė nežino ribų ir stereotipų, nuo nuoširdūs jausmai visada ras kelią į žmonių širdis. Įkvepianti Tori ir Zako meilės istorija tai įrodo. Ji moko atsisakyti visų socialinių šablonų ir būti laimingais tvirtuose santykiuose.

Zakas Rolofas – žmogus su ypatingu susirgimu, kuris vadinasi mažaūgiškumas. Vyriškio ūgis yra apie 130 cm. Zakas ryžosi sudalyvauti realybės šou „Maži žmonės, didelis pasaulis“, kurio premjera įvyko 2006 m. Po to pasaulis sužinojo apie jį ir jo santykius.

Ši istorija neįprasta. Juk tai, kad Zakas turi rimtų medicininių problemų, nesutrukdė jam rasti tikrą savo gyvenimo meilę Tori. Kaip ir daugelis gražių meilės istorijų, ši prasidėjo netikėtai.

Įkvepianti Zako ir Tori meilės istorija: viskas prasidėjo kaip pasakoje

Pirmasis Zako ir jo mylimosios Tori susitikimas primena Pelenės istoriją. Jaunuoliai pirmąkart susitiko, kai Tori dirbo Zako tėvų fermoje moliūgų auginimo sezonu. Tai buvo 2010 m. Moteris rinko derlių kartu su Zaku ir jo tėvais. Tiesa, jie, kaip ir Zakas, yra mažaūgiai.

Savo interviu Tori prisimena, kaip įvyko pirmasis jų pasimatymas. „Tada man pasakė, kad Zakas tikrai laiko mane miela. Tačiau, pasak kalbų, jis nemanė, kad aš kada nors su juo susitikinėsiu“,- papasakojo ji. „Pirmasis mūsų pasimatymas truko 5 valandas ir nuo tada mes kartu“.

Zakas negalėjo pasiryžti ir žengti pirmojo žingsnio

Nuo pat pradžių buvo aišku, kad Tori ir Zakas tikrai domėjosi vienas kitu romantine prasme. Tačiau vyriškiui tai buvo kažkas nepatirta. Iki tol jis su niekuo nesusitikinėjo ir buvo truputį sutrikęs.

Kaip jis pasakė, su Tori jam buvo pirmas romantinis pasimatymas gyvenime. Jis neįsivaizdavo, ko tikėtis. „Aš niekada anksčiau nesusitikinėjau“,- prisipažino Zakas savo interviu.

Laimei, Tori buvo kantri ir leido ilgas dienas Zako šeimos fermoje. Jie ėmė kartu žaisti futbolą per
išeigines. Tada Zakui atsirado pakankamai laiko žengti pirmąjį žingsnį.

Ak, tos vestuvės

Zako ir Tori žingsniai vienas kito link davė savo vaisių. Poros pažįstami turbūt nesitikėjo tokio posūkio, tačiau jaunuoliai susituokė! Jie įteisino savo santykius 2015 liepą. Po vestuvių Zakas prisipažino, kad Tori ištraukė jį iš lukšto ir padarė labiau bendraujantį. „Ji įskiepijo manyje pasitikėjimą“,- kartą paatviravo Zakas.

Vėliau pora nusprendė papasakoti savo istoriją projekte „Maži žmonės, didelis pasaulis“. Tačiau Tori iš pradžių dėl to buvo nejauku.

Tik paskui ji suprato, kaip šou padėjo jai atsiskleisti ir suvokti svarbų dalyką apie jos šeimą. „Mes tokia unikali pora ir mes turime išties šaunią istoriją, kuria galime pasidalinti“,- sako moteris.

„Šou padėjo man suprasti, kad aš neturiu rūpintis dėl to, ką galvoja kiti žmonės“,- pridėjo Tori.

Auganti šeima toliau kartu nugali kasdienius sunkumus

Dabar Zakas ir Tori tapo išties tvirta šeima. Jų jau ne du. 2017 metais porai gimė sūnus, kurį pavadino Džeksonu. Jam,kaip ir tėvui, mažaūgiškumas. Tačiau tėvai įsitikinę, kad tai nesutrukdys berniukui gyventi laimingai. Tėvo pavyzdys tai įrodo.

2021 metais sutuoktiniams gimė antras vaikas – mergaitė Laila Rei. Ne taip seniai šeima didžiuodamasi
pareiškė, kad laukiasi trečio bendro vaiko. Jis atėjo į pasaulį 2022 m.

Tori ir Zakas kartu praėjo daug išbandymų, įskaitant persileidimą. Savo interviu Tori papasakojo, kad vyras jai buvo nepajudinama atrama visame šiame kelyje. Jis buvo šalia Tori ir visada palaikė. Be jo moteris nebūtų susidorojusi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page