Idomybes

Dvynės atėjo į pasaulį 87 dienų skirtumu. Jas net įtraukė į Gineso rekordų knygą!

Visi mes žinome, kad dvyniai – vienos motinos vaikai, išsivystę vieno nėštumo metu ir atėję į pasaulį vieno gimdymo metu neilga trukme vienas po kito.

Tačiau seserys Keti ir Emi Džons-Eliot iš Airijos nors ir yra dvynės, tačiau gimė 87 dienų skirtumu. Visa esmė tame, kad Emi atėjo į pasaulį 24-ą nėštumo savaitę, o jos sesuo – keliais mėnesiais vėliau.

Marija Džons-Eliot ir jos sutuoktinis apsidžiaugė, kai sužinojo, kad pas juos bus iškart du vaikai. Bet likus keliems mėnesiams iki nustatyto termino moteriai prasidėjo sąrėmiai. Ligoninėje po apžiūros gydytojai pranešė siaubingą naujieną. Mažylės vargu ar išgyvens po gimdymo. Tai buvo smūgis Marijai. Bet ji nusprendė kovoti dėl dukterų gyvybės.

Sąrėmiai truko dvi dienas. Galiausiai gimė Emi. Ji svėrė vos 600 g ir ją iškart išnešė į intensyvios terapijos skyrių. Ištisas 4 dienas Marija nežinojo, ar jos dukrelė gyva. Nuostabu, tačiau po pirmosios mergaitės gimimo sąrėmiai nutrūko. Gydytojai sutriko ir nežinojo, ką jiems daryti. Praktikoje to dar nebuvo. Laimei, gydytojų prognozės nepasitvirtino. Emi išgyveno.

Po 12 savaičių Marijai vėl prasidėjo sąrėmiai. Antrasis gimdymas vyko žymiai geriau nei pirmasis, Keti atėjo į pasaulį sverdama 2 kg 300 g. Mažylė buvo visiškai sveika. Praėjo metai, ir ji pasivijo savo sesę vystymesi. Po to jau drąsiai galima vadinti mergaites dvynėmis.

Emi gimimo diena birželio pradžioje, o Keti – rugpjūčio pabaigoje.

Dabar abi mergaitės jau eina į mokyklą. Jos – aktyvūs vaikai, labai mėgsta mokytis, ypač matematikos.

Dvynių, gimusių su ilga pauze, labai nedaug. Pas seseris Džons-Eliot oficialiai didžiausias skirtumas. Mergaitės net įtrauktos į Gineso rekordų knygą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page