Gyvūnai

Fermeris iš Indijos pavertė savo šunį tigru, kad nubaidytų beždžiones

Fermerių laukus dažnai užpuola kenkėjai. Indijoje – tai beždžionės. Rasti būdą, kaip jas nubaidyti, labai sunku. Tačiau fermeris Šrikantas Govdas sugalvojo labai originalų būdą šiai problemai spręsti.

Jis apgyvendino savo laukuose tigrą. Tiesa, tikro tigro nepavyko rasti, todėl jo vaidmenį suvaidino šeimininko šuo, kuriam pastarasis išmaniai nupiešė juodas juostas. Išėjo labai tikroviškas tigras.

Ši idėja gimė fermerio galvoje, kai jis išgirdo, kad jo kolega beždžionių išvaikymui panaudojo tigro iškamšą.

Rezultatas buvo gan greitas. Beždžionės, pamačiusios bėgiojantį ir garsiai lojantį tigrą ne juokais išsigando ir daugiau nebesirodė tose vietose.

Kad efektas būtų dar stipresnis, fermeris nepatingėjo aplink lauką pastatyti dar ir tigrų nuotraukų. Dviguba apsauga.

Kaimynai įvertino Šrikanto idėją ir patys galvoja paversti šunis tigrais, panaudojant plaukų dažus. Juk pabėgusios iš vieno fermerio lauko beždžionės tikrai atkeliaus į kitų fermerių laukus.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page