Idomybes

Ieškokite ne tų, iš kurių yra ką paimti, o tų, kurie žavisi jumis ir patys nori atiduoti, padaryti jūsų gyvenimą geresnį

Aš nežinau, kada jaunos moterys supras elementarią mintį apie tai, kad vyriškis, ateinantis į jų namus be rūpesčio, pinigų, maisto, noro padėti ar net be gėlių – tai ne jų vyriškis.

Tai kažkoks paslaptingas, kartai jau visai sulaukėjęs kalnų ožys, kuris iš teigiamų savybių turi tik periodišką erekciją, o iš neigiamų – visų rūšių keistenybes, kurias išgliaudys ne kiekvienas kvalifikuotas psichologas.

Vyriškis visada rūpinasi savo moterimi, žinoma, kaip gali, nebūtinai jis turi pirkti jai mašiną po mėnesio pažinties arba užversti pinigais, tačiau rodyti dėmesio ženklus ir rūpintis ja jis privalo!

Niekas niekam nieko neprivalo, tai tikra tiesa, bet jis neprivalo nieko, išskyrus normalaus vyro poelgius, adekvataus išauklėto žmogaus ir t.t.

Taip priimta nuo senovės: moteris per seksą atiduoda vyrui energiją ir mainais gauna gėrybes, rūpestį, apsaugą giminės pratęsimui.

Jei moteris nieko negauna, kiek su ja bemiegotum – ji nieko neatiduos. Visi svarstymai energijų mainų tema, kur abu atiduoda ir kažką ten gauna iš bet kokio atsitiktinio sekso, tiesiog tušti tauškalai.

Būtent todėl daugelis Kazanovų instinktyviai seka pasakas, žada aukso kalnus, elgiasi labai šauniai, viską daro gražiai, užkariauja ne šiaip kad „duotų“, o kad „atiduotų“ savo energiją, kreditan, taip sakant, už galimą būsimą gerovę ar dovanas.

Būtent todėl sakoma – moteris myli ausimis. Juk jeigu šiaip permiegoti su moterimi, jeigu ji nesižavi jumis, nešvyti, jei dar ir negavo nieko svarbaus, tai energijos iš jos nėra, tai tiesiog seksas, gimnastika, mankšta, abipusis genitalijų masažas.

Po tokio sekso paprastai net neskambina ir jau tikrai nerašo knygų, po tokio sekso tikrai nekuria, neužsiaugina sparnų, nesikeičia, o jei ir kuria, tai tik visišką šlamštą.

Vyras, nesuprantantis elementaraus energijų mainų rato, ignoruojantis ištisų kartų kitų sėkmingų vyrų patirtį – tiesiog asilas, iš kurio visiškai nėra ko paimti. Taigi, ieškokite ne tų, iš kurių yra ką paimti, o tų, kurie žavisi jumis ir patys nori atiduoti, padaryti jūsų gyvenimą geresnį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page