Idomybes

Irutė liko viena 68-erių, po to prasidėjo geriausi jos gyvenimo metai

68-erių Irena tapo našle. Iš pradžių jai buvo labai sunku: ji su niekuo nebendravo ir neišeidavo iš namų.

Jai norėjosi išeiti paskui savo sutuoktinį, tačiau savižudybei moteris, žinoma, nesiryžo. Ji sugalvojo kai ką geriau: 15 metų sirgdama cukriniu diabetu, ji ėmė be saiko valgyti saldumynus.

Daug metų ji neleido sau šio malonumo, dabar jos niekas nebelaikė. Irutė tikėjosi, kad cukrus pakils ir jos gyvenimui ateis galas. Tačiau viskas buvo normoje. Jos sūnus su šeima jau seniai gyveno užsienyje: ji vos 3 kartus matė marčią, o anūką – 5. Jie ne kartą kvietė Ireną pas save, bet moteris nenorėjo palikti namų.

Draugai patarinėjo jai ištekėti, pažindindami ją su pensininkais, nuo kurių Irenai darėsi bloga. Tačiau ji jautėsi labai vieniša, todėl socialiniuose tinkluose patalpino tokį skelbimą: „Kviečiu vienišą pagyvenusią damą kartu nugyventi likusias dienas“.

Jau 8 metus Irena gyvena su 3 damomis, kiekvieną dieną laikydama švente ir jausdama malonumą.

Pensininkės suvienijo ne tik savo gyvenimus, bet ir pensijas bei interesus. Jos turi mašiną, sodą, gauna neblogus pinigus išnuomojusios dviejų persikėlusių pas Ireną draugių butus.

Moterys lanko plaukimą, eina į teatrą, parodas, koncertus, dukart metuose važiuoja ilsėtis ir niekada
nesipyksta.

Tai nuostabi idėja vienišoms moterims! O jūs surizikuotumėte?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page